Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 7.5.2018

Květen 07, 2018 11:38

Navzdory nižším než očekávaným počtem přidaných pracovních míst v USA podle doložky NFP dolar dosáhl téměř 4 měsíčního vývoje oproti ostatním hlavním měnám, přičemž americký dolarový index (USDX) obchodoval se ziskem 0,19%.

Zlato se v pondělí obchodovalo s vysokým týdenním výnosem, protože přetrvávají obchodní konflikty mezi USA a Čínou, zatímco v pátek byl vydán seznam požadavků Spojených států, které požadovaly od Číny značné ústupky k vyřešení konfliktu.

Od listopadu 2014 ropa dosáhla nové rekordní úrovně, neboť napětí mezi USA a jejími partnery vůči Íránu přiostřuje.

Data eurozóny začínající německými průmyslovými zakázkami, indexem důvěry investorů EU a francouzským běžným účtem. Později člen ECB Boat Praet vystoupí na finanční schůzce v Ženevě 17:30.

V pondělí je Švýcarsko nastaveno na zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen (CPI), zatímco USA později zveřejní své statistiky spotřebitelského úvěru.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.