Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 6.4.2018

Duben 05, 2018 18:01

V posledním pracovním dnu budou oči investorů změřeny na USA. Americké ministerstvo práce uvolní zprávu o NFP za měsíc březen v pátek v 14:30 SEČ.

Prognóza spočívá v tom, že údaje budou ukazovat růst počtu pracovních míst o 198.000, po přidání 313.000 pozic v únoru, zatímco míra nezaměstnanosti by se měla snížit z 4,1% na 4,0%.

Většina zaměření se však bude pravděpodobně týkat průměrných hodinových výdělků, u nichž se očekává nárůst o 0,2%, po zvýšení o 0,1% o měsíc dříve. Na ročním základě se předpokládá nárůst mezd o 2,7%, což je o něco rychlejší než 2,6% zvýšení zaznamenané v únoru.

Snížení mzdy bývá obvykle známkou stoupajících inflačních tlaků, které by mohly v příštích měsícíchpodpořit rychlejší růst úrokových sazeb ze stranyFEDu.

Důležitý páteční projev má v plánu předseda FEDu Jerome Powell ve 15:30 a bude se týkat připomínek o ekonomickém výhledu v Chicagu.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.