Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 5.4.2018

Duben 05, 2018 13:09

Obchodní den začíná v 8:00, kdy Německo zveřejní svou poslední zprávu o objednávkách z výroby. Měsíční čtení se očekává růst o 1,5% po poklesu téměř o 4% v předchozím měsíci.

Švýcarská vláda zveřejní svůj konečný odhad březnové spotřebitelské inflace v 9:15. Index spotřebitelských cen (CPI) se pravděpodobně každoročně zvýší o 0,7%.

Neustálý proud dat PMI později zaplní trh, včetně závěrečné zprávy Markit PMI Composite pro eurozónu. Celkové čtení se očekává na úrovni 55,3, což znamená stabilní růst ekonomiky eurozóny.

Statistická agentura Evropské komise ve dvou samostatných zprávách podá zprávu o inflaci výrobců a maloobchodních trzích v 11:00. Index produkčních cen (PPI) se v únoru pravděpodobně zvýšil o 1,5% ročně. Maloobchodní tržby, které jsou zástupcem spotřebitelských výdajů, pravděpodobně mezi měsíčně vzrostly o 0,5%

Vláda USA ohlásí únorovou obchodní bilanci v 14:30. Washingtonský deficit pravděpodobně klesl na 56,8 miliardy dolarů z 56,6 miliardy dolarů za minulý měsíc.

Počet Američanů, kteří podali žádosti o podporu v nezaměstnanosti, se pravděpodobně zvýšil o 10 000 na sezónně očištěné 225 000 v minulém týdnu a tyto výsledky budou vycházet také ve 14:30.

Kanadská vláda bude podávat zprávy o mezinárodním obchodu současně s USA. Kanadský obchodní deficit se zbytkem světa pravděpodobně vzrostl v únoru na 2 miliardy USD z 1,91 miliardy dolarů v předchozím měsíci.

Naplánované vystoupení má člen FOMC Raphael Bostic v 19:00.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.