Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 4.4.2018

Duben 04, 2018 11:29

Finální makroekonomická produkce PMI v eurozóně v březnu poklesla na 8měsíční nízkou úroveň, což potvrdilo předběžné údaje. V předchozím měsíci PMI zaznamenala úroveň 58,6

Za poslední den došlo k poklesu EUR proti USD o 0,24%po zpomalení aktivity výrobního sektoru v celé eurozóně.

3:30 ráno začne středeční obchodní den výsledky z Austrálie o maloobchodních tržbách a stavebním povolení.

Nejdůležitější údaje z Evropy budou souviset s úrovní inflace v eurozóně v 11:00 SEČ.

Prognóza konsenzu spočívá v tom, že ve zprávě se ukáže, že spotřebitelské ceny vzrostly o 1,4%, rychleji než 1,1% z února.

Snad podstatněji, jádro, bez kolísavých cen energie a potravin, je vidět až na 1,1%, z 1,0% před měsícem.

Kromě tohoto inflačního výkazu obsahuje tento kalendářní týden i finální údaje o průzkumu údajů o podnikatelské činnosti v eurozóně.

Dokonce i v případě, že inflace zůstává nad hranicí cíle Evropské centrální banky o téměř 2%, její tvůrci politiky nyní diskutují o tom, zda ukončit bohatý nákup dluhopisů později v tomto roce.

Co stojí ještě za zmínku je uvolnění změn zaměstnanosti v USA v oblasti ADP, index ISM a konečný výrobní PMI.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.