Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 30.4.2018

Duben 30, 2018 14:51

Pondělní kalendář obsahuje detailně sledovanou zprávu z USA o osobních příjmech a výdajích za měsíc březen, která zahrnuje údaje o inflaci výdajů na osobní spotřebu - preferovanou inflační měrou Federálního rezervního systému - 14:30 SEČ

Prognóza spočívá v tom, že zpráva bude ukazovat, že hlavní cenový index PCE vzrostl v minulém měsíci o 0,2%.

Na ročním základě se očekává nárůst základních cen PCE o 1,9% oproti 1,6% nárůstu v předchozím měsíci.

Fed využívá jádro PCE jako nástroj, který pomáhá určit, zda zvýšit nebo snížit úrokové sazby, s cílem udržet inflaci ve výši maximálně 2%.

Rostoucí inflace by byla katalyzátorem, který by Fed přiměl k zvyšování úrokových sazeb rychlejším tempem, než se očekávalo.

Investoři dostanou také dubnové čtení o výrobní činnosti následované zprávou o březnovém očekávaném prodeji domů v 16:00.

Od Fedu se neočekává, že by na tomto týdnu uskutečnila nějaké kroky ohledně úrokových sazeb. Většina ekonomů se domnívá, že centrální banka v letošním roce zvýší sazby ještě třikrát, přičemž další krok bude na červnovém zasedání.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.