Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 3.5.2018

Květen 03, 2018 11:16


Evropská data začínají v 10:00 se zprávou o nezaměstnanosti ve Španělsku. Podle průměru odhadů analytiků se očekává, že počet nezaměstnaných osob klesne v dubnu o 100 200.

Markit oznámí služby PMI ve Velké Británii v 10:30. Měsíční ukazatel by měl za duben narůst o 1,8 bodu na 53,5 bodu.

Statistická agentura Evropské komise podá zprávu o spotřebitelských cenách v 11:00. Index spotřebitelských cen (CPI) pro eurozónu by měl v dubnu růst o 1,3% ročně, nezměněný oproti předchozímu měsíci. Takzvaná jádrová inflace, která odkládá volatilní zboží, jako je potravina a energie, se očekává na úrovni 1,2% po 1% čtení za předchozí měsíc.

Index produkčních cen eurozóny (PPI) bude rovněž zveřejněn v 11:00. Tovární ceny se očekávají v březnu vyšší o 2,1% ročně, oproti předchozímu měsíci o 1,6%.

Pokud jde o měnovou politiku, dnes mají tři představitelé Evropské centrální banky (ECB) předložit projevy. Jsou to Peter Praet, Vitor Constancio a Benoit Coeure.

Při přeřazování rychlostních stupňů do Severní Ameriky zveřejní ministerstvo obchodu USA měsíční obchodní bilanci v 14:30. Washingtonský deficit by měl v březnu klesnout na 50 miliard dolarů z 57,6 miliardy dolarů před měsícem.

Odděleně bude ministerstvo práce podávat zprávy o počátečních žádostech o nezaměstnanost za týden končený 28. dubna. Počet Američanů, kteří podali první dávky v nezaměstnanosti, pravděpodobně vzrostl o 16 000 na sezónně očištěné 225 000.

Kanadská vláda bude podávat zprávy o mezinárodním obchodu se zbožím v 14:30. Kanadský obchodní schodek se má v březnu snížit na 2,24 miliardy dolarů z 2,69 miliardy dolarů za minulý měsíc.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.