Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Co nás čeká v obchodním dnu 3.5.2018

Květen 03, 2018 11:16


Evropská data začínají v 10:00 se zprávou o nezaměstnanosti ve Španělsku. Podle průměru odhadů analytiků se očekává, že počet nezaměstnaných osob klesne v dubnu o 100 200.

Markit oznámí služby PMI ve Velké Británii v 10:30. Měsíční ukazatel by měl za duben narůst o 1,8 bodu na 53,5 bodu.

Statistická agentura Evropské komise podá zprávu o spotřebitelských cenách v 11:00. Index spotřebitelských cen (CPI) pro eurozónu by měl v dubnu růst o 1,3% ročně, nezměněný oproti předchozímu měsíci. Takzvaná jádrová inflace, která odkládá volatilní zboží, jako je potravina a energie, se očekává na úrovni 1,2% po 1% čtení za předchozí měsíc.

Index produkčních cen eurozóny (PPI) bude rovněž zveřejněn v 11:00. Tovární ceny se očekávají v březnu vyšší o 2,1% ročně, oproti předchozímu měsíci o 1,6%.

Pokud jde o měnovou politiku, dnes mají tři představitelé Evropské centrální banky (ECB) předložit projevy. Jsou to Peter Praet, Vitor Constancio a Benoit Coeure.

Při přeřazování rychlostních stupňů do Severní Ameriky zveřejní ministerstvo obchodu USA měsíční obchodní bilanci v 14:30. Washingtonský deficit by měl v březnu klesnout na 50 miliard dolarů z 57,6 miliardy dolarů před měsícem.

Odděleně bude ministerstvo práce podávat zprávy o počátečních žádostech o nezaměstnanost za týden končený 28. dubna. Počet Američanů, kteří podali první dávky v nezaměstnanosti, pravděpodobně vzrostl o 16 000 na sezónně očištěné 225 000.

Kanadská vláda bude podávat zprávy o mezinárodním obchodu se zbožím v 14:30. Kanadský obchodní schodek se má v březnu snížit na 2,24 miliardy dolarů z 2,69 miliardy dolarů za minulý měsíc.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.