Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 3.4.2018

Duben 03, 2018 09:33

Čína v pondělí oznámila zvýšení sazeb u některých dovážených výrobků z USA až o 25% a to samozřejmě jako reakci na americké clo z dovozu hliníku a oceli. Obchodníci tuto událost neberou na lehkou váhu, mohla by totiž nastat opravdová obchodní válka a trpět by tak mohla celá světová ekonomika.

Ceny ropy v pondělí vzrostly, což může být důsledkem poklesu výroby ropy v USA. Společnost BakerHughes minulý týden uvedla také snížení počtu akivních vrtulníků. Cena byla také podpořena spekulací, že napětí mezi USA a Íránem může vést k sancím, které by bránily íránskému vývozu ropy. Futures na ropu v USA se zvýšily o 0,35% na 65,17 Brent vzrostl o 0,55% na 69,72 USD.

Asi nejzajímavější událostí v následujícím obchodním týdnu bude NFP report o zaměstnanosti mimo zemědělství

Dnes máme za sebou výsledky úrokových sazeb z Austrálie, které dopadly podle očekávání na 1,5%.

Euro se drží po negativních údajích z Německa, kde maloobchodní tržby byly skoro o 1% pod ročním očekáváním.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.