Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 29.3.2018

Březen 28, 2018 15:56

Čtvrtek začne s klíčovými údaji ze Spojeného království týkající se indexu cen domácností v celorepublikovém sektoru, který má podle prognózy růst o 2,3%.

Nejdůležitější údaje z Evropy budou souviset s úrovní nezaměstnanosti v Německu a změnou počtu zaměstnaných v únoru. Krátce poté vychází údaje o indexu cen výrobců v Itálii.

Série údajů bude také vyvezena do Velké Británie. Budou se týkat - růstu HDP v zemi. Úřad pro národní statistiku ve čtvrtek vypracuje odhad ekonomického růstu Spojeného království ve čtvrtém čtvrtletí roku 2017. Zpráva předpokládá, růst o 0,4%. Na meziročním základě se očekává růst ekonomiky o 1,4%, což se rovněž nezměnilo od počátečního odhadu.

Další důležitá data pro Německo budou oznámena odpoledne a budou se týkat úrovně inflace v přední evropské ekonomice. Zpráva by měla odhalit, že spotřebitelské ceny v největší ekonomice regionu vzrostly v minulém měsíci o 1,7%, což se ve únoru zvedlo z 1,4%.

V německu se dál bude řešit obchodní investice a běžný účet; index odvětví služeb; čisté spotřební úvěry; schválených žádostí o hypoteční úvěry a peněžní zásobování M4.

Z Kanady se vypustí data růstu HDP. Na ročním tempu se předpokládá, že kanadské hospodářství vzroste o 2,9% a zpomalí se z 3,3% z předchozího měsíce.

Krátce nato se USA budou oznámeny výsledky žádostí o podporu v nezaměstnanosti, osobní výdaje, hlavní index spotřebitelských cen Deflátor Chicago obchodní činnosti a spotřebitelské důvěry institutu Michigan.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.