Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 27.4.2018

Duben 27, 2018 11:35

Poslední den v týdnu bude extrémně nasycen důležitými ekonomickými údaji. Den začne výsledky importu a vývozu Nového Zélandu, stejně jako obchodní bilance země a bude pokračovat s údaji Gfk o důvěře spotřebitelů.

Mnoho údajů bude pocházet z Japonska, z nichž nejdůležitější z nich se týká nezaměstnanosti, maloobchodních tržeb, průmyslové výroby a CPI v Tokiu.

Nejdůležitější data ze země „vycházejícího slunce" však bude vztahovat na rozhodnutí japonské centrální banky o úrokových sazbách. Očekává se, že bude udržena v záporné výši 0,1%.

Brzy ráno začne den s výsledky růstu HDP ve Francii. Očekává se, že v prvním čtvrtletí vzrostl čtvrtletně o 0,4%.

Dále budou zveřejněny údaje o indexu cen domácností Nationwid ve Velké Británii a produkčních cenách ve Francii.

Z Německa budou výsledky míry nezaměstnanosti a změny počtu nezaměstnaných.

Účastníci trhu se zaměří na první odhad HDP prvního čtvrtletí v Británii, který se týká dalších pokynů týkajících se zdraví hospodářství a pravděpodobnosti, že Bank of England v letošním roce zvýší úrokové sazby.

Zpráva zveřejněná Úřadem pro národní statistiku v pátek v 10:30 odhaduje, že ekonomika v prvních třech měsících roku 2018 vzrostla o 0,3%, po rozšíření o 0,4% měsíčního období.

Očekávaný růst britské ekonomiky by se měl ve třech měsících, které skončily 30. března, o 1,4%, stejně jako jeho nárůst v předchozím čtvrtletí.

BoE udržuje úrokové sazby v uplynulém měsíci stabilní, ale dva tvůrci politik neoficiálně hlasovali pro túru, což posiluje názor, že náklady na úvěry v květnu vzroste jen podruhé od finanční krize v roce 2008.

Politika bude také pravděpodobně zaměřena, zejména proto, že Brexitské jednání vstoupí do klíčové fáze s méně než jedním rokem, než bude dosaženo lhůty pro schválení oficiální dohody.

Zatímco britská ekonomika zaostává za globálním oživením, zdržovala se lépe než ponuré předpovědi, které byly v době hlasování z roku 2016 opouštěny Evropskou unií.

Investoři budou sledovat předběžné čtení prvního čtvrtletí v USA růst splatný v pátek 14:30, aby zjistil, zda je největší světová ekonomika natolik silná, aby odolávala růstu cen v následujících měsících.

Očekává se, že zpráva bude vykazovat růst v období leden-březen a zpomalí se z roční míry 2,9% na 2,0%, neboť prognóza spotřebitelských výdajů se od posledního čtvrtletí prudce zpomalila.

Navzdory očekávanému zpomalení není pravděpodobné, že údaje budou mít velký vliv na tvůrce politik Fed vzhledem k očekávanému posílení daňových úlev v příštích měsících.

Vedle zprávy o HDP obsahuje kalendář tohoto týdne i údaje o stávajících prodejích domů, důvěře spotřebitelů a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby.

Většina ekonomů se domnívá, že Fed zvýší sazby v červnu, následovaný dalším zvýšením v září.
Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.