Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Co nás čeká v obchodním dnu 27.4.2018

Duben 27, 2018 11:35

Poslední den v týdnu bude extrémně nasycen důležitými ekonomickými údaji. Den začne výsledky importu a vývozu Nového Zélandu, stejně jako obchodní bilance země a bude pokračovat s údaji Gfk o důvěře spotřebitelů.

Mnoho údajů bude pocházet z Japonska, z nichž nejdůležitější z nich se týká nezaměstnanosti, maloobchodních tržeb, průmyslové výroby a CPI v Tokiu.

Nejdůležitější data ze země „vycházejícího slunce" však bude vztahovat na rozhodnutí japonské centrální banky o úrokových sazbách. Očekává se, že bude udržena v záporné výši 0,1%.

Brzy ráno začne den s výsledky růstu HDP ve Francii. Očekává se, že v prvním čtvrtletí vzrostl čtvrtletně o 0,4%.

Dále budou zveřejněny údaje o indexu cen domácností Nationwid ve Velké Británii a produkčních cenách ve Francii.

Z Německa budou výsledky míry nezaměstnanosti a změny počtu nezaměstnaných.

Účastníci trhu se zaměří na první odhad HDP prvního čtvrtletí v Británii, který se týká dalších pokynů týkajících se zdraví hospodářství a pravděpodobnosti, že Bank of England v letošním roce zvýší úrokové sazby.

Zpráva zveřejněná Úřadem pro národní statistiku v pátek v 10:30 odhaduje, že ekonomika v prvních třech měsících roku 2018 vzrostla o 0,3%, po rozšíření o 0,4% měsíčního období.

Očekávaný růst britské ekonomiky by se měl ve třech měsících, které skončily 30. března, o 1,4%, stejně jako jeho nárůst v předchozím čtvrtletí.

BoE udržuje úrokové sazby v uplynulém měsíci stabilní, ale dva tvůrci politik neoficiálně hlasovali pro túru, což posiluje názor, že náklady na úvěry v květnu vzroste jen podruhé od finanční krize v roce 2008.

Politika bude také pravděpodobně zaměřena, zejména proto, že Brexitské jednání vstoupí do klíčové fáze s méně než jedním rokem, než bude dosaženo lhůty pro schválení oficiální dohody.

Zatímco britská ekonomika zaostává za globálním oživením, zdržovala se lépe než ponuré předpovědi, které byly v době hlasování z roku 2016 opouštěny Evropskou unií.

Investoři budou sledovat předběžné čtení prvního čtvrtletí v USA růst splatný v pátek 14:30, aby zjistil, zda je největší světová ekonomika natolik silná, aby odolávala růstu cen v následujících měsících.

Očekává se, že zpráva bude vykazovat růst v období leden-březen a zpomalí se z roční míry 2,9% na 2,0%, neboť prognóza spotřebitelských výdajů se od posledního čtvrtletí prudce zpomalila.

Navzdory očekávanému zpomalení není pravděpodobné, že údaje budou mít velký vliv na tvůrce politik Fed vzhledem k očekávanému posílení daňových úlev v příštích měsících.

Vedle zprávy o HDP obsahuje kalendář tohoto týdne i údaje o stávajících prodejích domů, důvěře spotřebitelů a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby.

Většina ekonomů se domnívá, že Fed zvýší sazby v červnu, následovaný dalším zvýšením v září.
Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.