Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 26.4.2018

Duben 26, 2018 11:15

Čtvrtek začne s údaji o dovozních a vývozních cenách v Austrálii. Brzy ráno budou zveřejněny údaje o průmyslové produkci v Singapuru.

První důležitější údaje z Evropy budou spojeny s indexem spotřebitelské důvěry Gfk pro Německo.

Současně bude oznámena míra nezaměstnanosti v Norsku a o hodinu později ve Španělsku.

Švédská centrální banka rozhodne o úrokových sazbách a očekává se, že zůstane na záporné úrovni -0,5% na ročním základě.

Nejdůležitější událost proběhne v odpoledních odpoledních hodinách a bude se vztahovat k ECB a jejímu rozhodnutí o úrokových sazbách. Zatímco se neočekává, že by se úrokové sazby změnily, investoři budou dodržovat pokyny finanční instituce týkající se probíhajících politik banky.

Evropská centrální banka chce udržet úrokové sazby na svých současných rekordně nízkých úrovních, když ve čtvrtek pořádá třetí setkání.

Investoři hledají další indicie o tom, kdy centrální banka má v plánu ukončit svůj stimulační program se sumou přesahující 2 biliony korun,

Očekávání je takové, že může přijít aspoň malý krok k odstranění stimulů po svržení dlouhotrvajícího slibu zvýšit počet jejích dluhopisů.

Někteří odborníci se však domnívají, že takový krok může být urychlený, jelikož existují náznaky zmírnění ekonomických údajů a varování před obavami z eskalace globálních obchodních sporů.

Někteří ekonomové však tvrdí, že ten správný krok přijde na dalším zasedání v červenci..

Z USA vyjdou později odpoledne data o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, obchodní bilanci zboží a žádosti o podporu v nezaměstnanosti.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.