Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 26.3.2018

Březen 26, 2018 12:59

Euro se dostalo pod tlak převážně negativních ekonomických údajů ze zemí eurozóny. Německý výrobní index PMI ani PMI služeb, stejně jako evropský výrobní PMI a PMI služeb nenaplnily očekávání. Na kurzu dolaru se zatím výrazně neprojevilo zvyšující se obchodní napětí mezi USA a Čínou. Odhaduje se, že by pokles obchodního deficitu způsobený zavedením cel mohl být pro americkou měnu pozitivní.

Začátek nového týdne bude velmi špatný na klíčové ekonomické údaje. První a asi nejdůležitější data vycházely z Evropy konkrétně z Franciea souvisely s růstem HDP za čtvrté čtvrtletí minulého roku. HDP zvýšila na 0,7% na tříměsíčním a na 2,5% na ročním základě.

Co by mohlo stát za zmínku je hodnota hypoték ve Velké Británii 10:30 a o hodinu později proslov prezidenta německé Bundesbanky Weidmena.

Obchodní odpoledne začne 14:30 a přinese výsledky indexu z Chicaga a 16:30 výrobního indexu z Dallasu.

Člen FEDu William Dudley se zúčastní panelové diskuse o regulační reformě v obchodní komoře Spojených států.

Podmínky také předloží Loretta Mesterová a guvernér Fedu Randal Quarles .

V Mexiku a bude vycházet maloobchodní prodej v zemi.

Pro konkrétní výsledky sledujte ekonomický kalendář.


Aktuální obchodní příležitosti sledujte na Facebooku, kde se můžete i zapojit do diskuze o finančních trzích.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.