Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 25.4.2018

Duben 25, 2018 11:19

Středa bude relativně slabý den na důležité ekonomické údaje. Začalo to s výsledky pro index podnikání v Japonsku, který skončil podle očekávání na hodnotě 0,4%.

První výsledky Evropy z Francie souvisely s důvěrou spotřebitelů v zemi za duben. Výsledky byly jeden bod na očekáváním.

Následuje index výrobních cen ve Španělsku kde výsledky posílily o 0,1% a ekonomické očekávání společnosti ZEW ve Švýcarsku.

Investoři budou také sledovat rozhodnutí turecké centrální banky o úrokových sazbách. Očekává se, že budou každoročně udržovány na úrovni 8%.

Nejdůležitější údaje z USA budou na indexu MBA pro aplikace hypotečního úvěru, které by měly vzrůst o 2,3%. Očekává se, že dopad na trh s ropou poskytne výrobní údaje pro svého největšího spotřebitele na světě.

Investoři čekají na čerstvé týdenní údaje o komerčních zásobách ropy v USA, aby odhadli sílu poptávky v největším světovém spotřebiteli ropy a jak rychle se bude zvyšovat úroveň výstupu. Úřad pro informace o energii zveřejní svou oficiální týdenní zprávu o zásobách ropy za minulý týden v 16:30 SEČ. Analytici očekávají rozdíl od minulého týdne o zhruba 1,1 milionu barelů.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.