Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 24.4.2018

Duben 24, 2018 11:28

Úterý začne s údaji o inflaci v Austrálii. Očekává se, že bude mít výrazný dopad na směr obchodování australského dolaru. Růst spotřebitelských cen v zemi se očekává ve výši 2% ročně, což by znamenalo růst oproti inflaci o 1,9% než minulý rok.

První údaje z Evropy pocházejí ze Švýcarska a budou souviset s obchodní bilancí země. Očekává se 3,23 miliardy franků.

Dále budou uvedeny údaje o obchodní důvěře ve Francii a České republice a míra nezaměstnanosti ve Švédsku, která se očekává na úrovni 7%.

Nejdůležitější data z rána pocházejí z Německa a budou spojena s aktuálními podmínkami, ekonomickými očekáváními a podnikatelským klimatem Institutu Ifo. Průměrné tržní očekávání představuje vážné zhoršení ve třech indexech.

Zároveň budou v dubnu zveřejněny údaje o důvěře obchodních a spotřebitelských subjektů v Itálii.

Vývozní objednávky a čisté půjčky ve veřejném sektoru z Velké Británie.

Klíčové údaje budou zveřejněny ze Spojených států v souvislosti s indexem cen bydlení, spotřebitelskou důvěrou, novým prodejem domů a Richmondovým indexem průmyslových rezerv.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.