Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 23.3.2018

Březen 22, 2018 18:10

Poslední obchodní den v týdnu začne hned 30 minut po půlnoci s japonskými inflačními údaji. Očekává se, že v únoru bude 1% ve srovnání s 0,9% v měsíčním měření.

V 9:00 v eurozóně zasedá sumit s cílem prohloubit monetární politiku. Hlavním cílem reforem je posílení měnové unie tak, aby byla lépe připravena čelit budoucím ekonomickým šokům.

První výsledky Evropy budou pocházet ze Španělska také v 9:00 a budou spojeny s indexem cen produkce.

Krátce po poledni bude přijato rozhodnutí ruské centrální banky o úrokových sazbách. Očekává se jejich pokles na 7,25%.

První údaje ze Severní Ameriky budou pocházet z Kanady a budou souviset s maloobchodním prodejem. Mnohem zajímavější budou výsledky spojené inflací, kde se očekává nárůst z 1,7% na .2%, což by mohlo mít na kanadskou měnu pozitivní dopad.

13:30 Budou vycházet data z USA ohledně objednávek trvanlivého zboží nebo-li hodnota objednávek zboží s poměrně dlouhou životností v USA. minulý měsíc byl výsledek -3,7% a očekávání investorů je +1,5%.

Poslední páteční událostí, která stojí za zmínku, je prodej nových domů v 15:00, ale tam se neočekává žádná větší změna.


Aktuální obchodní příležitosti sledujte na Facebooku, kde se můžete i zapojit do diskuze o finančních trzích.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.