Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 22.3.2018

Březen 21, 2018 15:37

Čtvrtek začne s nezaměstnaností v Austrálii. Očekává se, že v uplynulém měsíci zůstane beze změny na úrovni 5,5%. Investoři budou také sledovat změnu počtu zaměstnanců.

Brzy ráno budou známy data z Japonska o indexu podnikatelské činnosti, kde investoři očekávají mírný nárůst.

První údaje z Evropy pocházejí z Francie a budou se vztahovat k obchodní důvěře země a prognóznímu indexu pro odvětví a odvětví služeb.

Klíčové údaje pro Německo vychází půl hodiny po PMI indexu z Francie tj 9:30 a týkají se také indexu podnikatelské činnosti v odvětví výroby a služeb, jakož i současných podmínek, ekonomických očekávání a podnikatelského klimatu Institutu IFO.

Pro eurozónu bude také zveřejněn index aktivity pro průmysl a služby, stejně jako údaje o běžném účtu.

Nejdůležitější výsledky však budou souviset s údaji o úrokových sazbách a maloobchodních trzích ve Velké Británii. Pokud jsou sazby změněny, ovlivní úrokovou sazbu nejen u úvěrů, dluhopisů a hypoték, ale hlavně směnný kurz libry. V praxi má zvýšení sazeb za následek zhodnocovat libru, zatím co snížení sazeb libru znehodnocuje.

Údaje ze Spojených států se zveřejní odpoledne a budou to žádosti o dávky v nezaměstnanosti, stejně jako na indexu cen nemovitostí a činnosti v odvětví průmyslu a služeb.

Čtvrteční den nám uzavřou proslovy člena Bank of England Davida Ramsdena a členky Bank of Canada Carolyn Wilkins.

Přeji všem úspěšné obchody,

Aleš

Aktuální obchodní příležitosti sledujte na Facebooku, kde se můžete i zapojit do diskuze o finančních trzích.

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.