Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 21.3.2018

Březen 21, 2018 09:55

Veškeré středeční pohledy investorů se zaměří na rozhodnutí FEDu o úrokových sazbách. Investořiočekávají téměř na 99% zvýšení úrokových sazeb na prvním zasedání nového manažera rezerv JeromePowella.

Dříve se však budesledovat zasedání ECB a výsledky obchodní bilance ve Španělsku.

Půl hodiny před obědem, budou vyhlášeny důležitá data ze Spojeného království, spojené s měsíčním příjmem, mírou nezaměstnanosti, výdaji veřejného sektoru a změnou počtu nezaměstnaných.

Před rozhodnutím FEDu budou ze Spojených států známy údaje o žádostech o hypoteční úvěr a hlavně budou vycházet zásoby ropy.

Kromě Spojených států bude rozhodnutí o úrokových sazbách také na Novém Zélandu.


Aktuální obchodní příležitosti sledujte na Facebooku, kde se můžete i zapojit do diskuze o finančních trzích.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.