Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 20.3.2018

Březen 20, 2018 09:36

V úterý po půlnoci budou zveřejněny výsledky z Austrálie a konkrétně index cen nemovitostí ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku. Očekává se růst o 6,2%za poslední rok.

První data z Evropy přijedou z Německa a jsou ve směru indexu výrobních cen v Německu v únoru. Očekává se meziroční zvýšení o 2%.

Série klíčových údajů Spojeného království bude vcházet hodinu a půl před polednem. Nejdůležitější z nich bude inflace, která by měla být na úrovni 2,5% ročně a 0,5% měsíčně.

Institut ZEW vypustí klíčové údaje hodinu před polednem,a to index současných podmínek a obchodní očekávání v Německu a eurozóně.

Ze Spojených států bude zveřejněn pouze index Redbook, což je index, představující meziroční růst tržeb maloobchodních prodejců (kolem 9 000).


Aktuální obchodní příležitosti sledujte na Facebooku, kde se můžete i zapojit do diskuze o finančních trzích.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.