Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Co nás čeká v obchodním dnu 2.5.2018

Květen 02, 2018 11:54

Ve středu se investoři zaměří hlavně na eurozónu a USA. První obchodníci budou čekat na konečný výrobní PMI ve stavebnictví ve Velké Británii v 11:00. Minulé výsledky byly tragické, takže se čeká, že se mírně zotaví 50,5 (47,0 minulý měsíc).

Očekává se, že čtení HDP eurozóny v prvním čtvrtletí se zvýší o +0,4% (z + 0,6% v posledním čtvrtletí), což by se opět vrátilo o + 2,5% (+ 2,6% předtím).

Změna zaměstnanosti ADP 14:15 může být považována za předchůdce NFP (i když v poslední době nebyla dobrým prediktorem) a očekává se, že bude +200.000 (241.000 v minulém měsíci).

Hlavní událostí ve večerních hodinách je měnová politika FOMC ve 20:00, od níž se téměř všeobecně očekává, že udrží sazby udržované v cílovém pásmu Fed Funds + 1,50% / 1,75%. Dejte si pozor na případné pozitiva v prohlášení (v tomto měsíci není žádná tisková konference nebo aktualizované prognózy), které by se možná zmínily o geopolitických rizicích.

Předseda Fedu Jerome Powell nebude po rozhodování pořádat tiskovou konferenci a nebudou zveřejněny žádné aktualizované ekonomické projekce.

Místo toho se investoři zaměří na výkaz centrální banky po skončení schůzky, který pravděpodobně podtrhuje očekávání zrušení půjček.

Fed v současné době předpovídá další dvě zvýšení sazeb v letošním roce, i když rostoucí počet tvůrců politik vidí tři, a to vzhledem k rostoucí inflaci a nízké nezaměstnanosti.

Americká agentura pro informace o energii zveřejní své oficiální zprávy o týdenním zásobování ropou za týden končený 27. dubna v 16:30 na základě prognóz zvýšení zásob ropy o 739.000 barelů.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.