Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 2.5.2018

Květen 02, 2018 11:54

Ve středu se investoři zaměří hlavně na eurozónu a USA. První obchodníci budou čekat na konečný výrobní PMI ve stavebnictví ve Velké Británii v 11:00. Minulé výsledky byly tragické, takže se čeká, že se mírně zotaví 50,5 (47,0 minulý měsíc).

Očekává se, že čtení HDP eurozóny v prvním čtvrtletí se zvýší o +0,4% (z + 0,6% v posledním čtvrtletí), což by se opět vrátilo o + 2,5% (+ 2,6% předtím).

Změna zaměstnanosti ADP 14:15 může být považována za předchůdce NFP (i když v poslední době nebyla dobrým prediktorem) a očekává se, že bude +200.000 (241.000 v minulém měsíci).

Hlavní událostí ve večerních hodinách je měnová politika FOMC ve 20:00, od níž se téměř všeobecně očekává, že udrží sazby udržované v cílovém pásmu Fed Funds + 1,50% / 1,75%. Dejte si pozor na případné pozitiva v prohlášení (v tomto měsíci není žádná tisková konference nebo aktualizované prognózy), které by se možná zmínily o geopolitických rizicích.

Předseda Fedu Jerome Powell nebude po rozhodování pořádat tiskovou konferenci a nebudou zveřejněny žádné aktualizované ekonomické projekce.

Místo toho se investoři zaměří na výkaz centrální banky po skončení schůzky, který pravděpodobně podtrhuje očekávání zrušení půjček.

Fed v současné době předpovídá další dvě zvýšení sazeb v letošním roce, i když rostoucí počet tvůrců politik vidí tři, a to vzhledem k rostoucí inflaci a nízké nezaměstnanosti.

Americká agentura pro informace o energii zveřejní své oficiální zprávy o týdenním zásobování ropou za týden končený 27. dubna v 16:30 na základě prognóz zvýšení zásob ropy o 739.000 barelů.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.