Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 19.4.2018

Duben 19, 2018 11:40

První údaje z Evropy přicházejí 10.15 a budou spojeny s běžným účtem eurozóny. Očekává se, že bude 27,2 miliardy dolarů.

Investoři se také zajímají o údaje o maloobchodní prodej ve Velké Británii. Očekává se, že v březnu měsíční pokles o 0,5% a roční nárůst o 1,4%.

Největší zájem obchodníků bude v USA podpora v nezaměstnanosti a index Philadelphia Fed.

Pracovní oddělení zveřejňuje týdenní počet osob, které podaly žádost o pojištění pro případ nezaměstnanosti v týdnu končícím 13. dubna. Očekává se, že počet nezaměstnaných se sníží na 230 000 z 233 000. U nároků na nezaměstnanost se předpokládá pokles na 1,848 milionu z 1,871 milionu.

Zpráva o trhu práce vychází ve čtvrtek ve 14:30, den poté, co úřad prokázal, že těsnost na trhu práce ještě zvyšuje tlak na růst mezd.

Ekonomové předpovídají index výroby společnosti PhillyFed, který je stanoven na 14:30 v dubnu, aby ukázal výsledky 20,8, což je mírně pod 22 což byl výsledek v březnu.

Vystoupení členů FEDu LaelemBrainardem,RandalQuarles a členka FOMC LorettaMester.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.