Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 19.3.2018?

Březen 19, 2018 11:50

První den nového týdne nebude obzvláště nasycen klíčovými ekonomickými údaji.

Začal s výsledky růstu cen nemovitostí v Británii ve společnosti Rightmove. Index zaznamenal růst cen z 1,5 na 2,1% za poslední měsíc.

První údaje z Evropy pocházejí z Itálie a budou souviset s průmyslovou výrobou v zemi. Očekává se, že meziročně vzroste o 1,9%.

Právě hodinu před polednem, budou výsledky obchodní bilance v eurozóně, což se dá považovat za nejdůležitější výsledky dne.

Aktuální obchodní příležitosti sledujte na Facebooku, kde se můžete i zapojit do diskuze o finančních trzích.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.