Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Co nás čeká v obchodním dnu 18.4.2018

Duben 18, 2018 11:33

Středeční den může být velice zajímavý, co se týče makroekonomických dat. Investoři tak očekávají na trhu vysokou volatilitu.

Evropské výsledky začínají v 10:00 SEČ se zprávou o italském průmyslovém prodeji. Třetí největší ekonomika eurozóny zaznamenala v únoru meziroční růst průmyslu o 9,8%.

Zajímavější však bude Spojeného království, kde Úřad pro národní statistiku zveřejní inflační data v 10:30. Zahrnuje index maloobchodních cen, index cen výrobců a index spotřebitelských cen za měsíc březen.

Očekává se, že spotřebitelské ceny ve Velké Británii vzrostou o 2,7% ročně, což je oproti březnu beze změny. Takzvané jádrové spotřebitelské ceny, které vylučují volatilní položky, jako jsou potraviny a energie, se předpokládají, že budou stoupat o 2,5% ročně.

V 11:00 zveřejní Evropská komise pro eurozónu index spotřebitelských cen. Předpokládá se, že spotřebitelská inflace v březnu vzroste o 1,4% ročně, což by se nezměnilo oproti předchozímu měsíci.

Centrální kanadská banka (BOC) bude součást severoamerického zasedání s politickým prohlášením v 16:00 SEČ. Zatímco se očekává, že úředníci budou mít tendenci zvyšovat úrokové sazby, oficiální prohlášení by mohlo poskytnout náznaky o budoucnosti měnové politiky. BTC guvernér StephenPoloz má v úmyslu pořádat tiskovou konferenci v době rozhodování o sazbách.

Je v plánu i vystoupení členů Fedu. V 21:15 sám velký šéf FEDu William Dudley a o hodinu později má mluvit RandallQuarles.

Obchodníci s ropnými produkty budou pečlivě sledovat týdenní údaje o surovinách, které jsou k dispozici ve správě Úřadu pro informace o energii v USA (EIA). Předpokládá se, že zásoby EIA v týdnu končícím 13. dubnem poklesnou o 1,9 milionu barelů. Surové zásoby před týdnem vyskočily o 3,3 milionu barelů.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.