Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 17.4.2018

Duben 17, 2018 11:58

Kalendář začíná se zprávou o italských spotřebitelských cenách v 10:00. Očekává se, že v měsíční zprávě za březen bude růst indexu spotřebitelských cen o 1,1%.

Pozornost se rychle přemístí do Velké Británie, kde budou vycházet údaje o zaměstnanosti, kde se očekává, že Úřad pro národní statistiku bude od prosince do února hlásit míru nezaměstnanosti 4,3%. Stejná zpráva bude pravděpodobně vykazovat 3% roční nárůst hodinových příjmů za stejné tříměsíční období.

Německý průzkum ZEW o sentimentu institucionálních investorů učiní závěr v 11:00. Index současného stavu by měl v dubnu klesnout oproti minulému měsíci. ZEW bude rovněž informovat o sentimentu investorů v celé Evropě. Indikátor ekonomického sentimentu v regionu pravděpodobně klesne na 7,3 z 13,4.

Začátek obchodování v USA začne ve 14:30 a bude obsahovat celostátní údaje o bydlení. Bydlení by mělo v březnu vzrůst na 1,269 milionu z 1,236 milionu z předchozího měsíce. Mezitím se předpokládá, že nová povolení k výstavbě domů se zvýší o 0,7% na 1,328 milionu.

Asi o 45 minut později vydá Federální rezerva měsíční zprávu o průmyslové produkci, která pravděpodobně v březnu vzrostla o 0,3%.

Dnes má projev naplánovaný Patrick Harker, Charles Evans a Raphael Bostic. Harker a Bostic jsou oběma členy Federálního výboru pro otevřený trh (FOMC), což je rada pro stanovení politik Fedu.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.