Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 16.4.2018

Duben 16, 2018 12:13

Dnes očekáváme, že se trhy budou i nadále zaměřovat na globální politiku - v poslední době existují povzbudivé signály o obchodní politice, ale zvyšují se starosti o Sýrii a vztahy mezi USA a Ruskem.

Z makroekonomického hlediska jsou dnes ve 14:30 zajímavé maloobchodní tržby v USA za březen 2018. Předpoklad spočívá v tom, že maloobchodní tržby vzrostly v minulém měsíci o 0,4% a to poté, co v únoru poklesly o 0,1%.

Očekává se, že hlavní tržby vzrostou o 0,2%, stejně jako minulý měsíc.

Rostoucí maloobchodní tržby korelují se silnějším hospodářským růstem, zatímco slabší tržby signalizují slábnoucí ekonomiku. Spotřebitelské výdaje představují až 70% hospodářského růstu USA.

Vedle zprávy o maloobchodním prodeji obsahuje makroekonomický kalendář také údaje o povoleních na výstavbu, byty, průmyslovou produkci v USA, stejně jako průzkumy výrobních podmínek v oblastech Philadelphie a New York.

Investoři budou věnovat pozornost výstupům několika členů Fedu, které se budou konat v tomto týdnu, a které umožní nahlédnout do výhledu měnové

Čína zveřejní své údaje o HDP brzy ráno v úterý kolem 04:00.

Zpráva by měla prokázat, že druhá největší ekonomika světa se ve třetím čtvrtletí zvýšila o 6,8% od roku 2017.

Asijský stát také zveřejní údaje o březnové průmyslové produkci, investicích do fixních aktiv a maloobchodním prodeji spolu se zprávou o HDP.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.