Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
  • 7,500+ instruments
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 13.4.2018

Duben 13, 2018 14:42

V pátečním ekonomickém kalendáři se obchodníci zaměří na předběžné čtení spotřebitelského sentimentu za duben, které bude vydáno Michiganskou univerzitou v 16:00.

Očekává se, že index za březen klesne na 100,6 z 101,4, což je jeho nejvyšší úroveň od roku 2004.

Také v ekonomické zprávě zveřejní úřad práce Spojených států současně svůj průzkum pracovních otázek a pracovní obrat (JOLT).

Dále účastníci trhu budou sledovat vystoupení členů FEDu: Eric Rosengren , James Bullard a Robert Kaplan v 19:40 a investoři budou sledovat, zda politikové zůstávají optimisty ohledně inflace a hospodářského růstu.Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.