Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Co nás čeká v obchodním dnu 11.4.2018

Duben 11, 2018 11:46

Evropské data jsou dnes zaměřeny spíše na Velkou Británii. Ve Velké Británii je odhad snížení HDP na 0,3%.

Nejdůležitější událostí se dnes stává inflace v USA

Jakmile se po obavách z obchodní války mezi USA a Čínou vrátila investorům chuť sypat peníze do rizikových aktiv, nyní očekávají zprávu o spotřebitelské inflaci a zveřejnění březnových schůzí Federálního rezervního fondu, které budou řídit očekávání budoucích opatření měnové politiky.

Ekonomové očekávají, že indický index spotřebitelských cen (CPI), měřítko inflace, zůstane beze změny na úrovni 0,2%, zatímco očekávaný meziroční index spotřebitelských cen by měl v únoru růst o 2,1% z 1,8%.

Americká centrální banka zvýšila úrokové sazby po svém setkání dne 21. března a přikláněla se k dalším dvěma zvýšením sazeb v letošním roce. Někteří investoři očekávali, že Fed v letošním roce na tomto setkání předloží další zvýšení sazeb.

FedChiefJeromePowell v pátek uvedl, že Fed bude pravděpodobně muset pokračovat v růstu úrokových sazeb, aby inflace byla pod kontrolou. Dodal, že je příliš brzy na spekulace o odražení zvýšení sazeb na ekonimice v USA.

Obchodníci v současné době oceňují zhruba 85% pravděpodobnosti druhého zvýšení sazeb v červnu podle nástroje FedRate Monitor společnosti Investing.com. Kurzy třetího zvýšení sazby v prosinci zaznamenaly přibližně 70%.

Futures na ropu se v úterý dostaly na 65,51 USD za barel, což představuje nárůst o 3,3%, neboť vyhlídka na vojenskou akci pod vedením USA v Sýrii vyvolala očekávání investorů o přerušení dodávek na Středním východě.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 85% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.