Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Co nás čeká v obchodním dnu 11.4.2018

Duben 11, 2018 11:46

Evropské data jsou dnes zaměřeny spíše na Velkou Británii. Ve Velké Británii je odhad snížení HDP na 0,3%.

Nejdůležitější událostí se dnes stává inflace v USA

Jakmile se po obavách z obchodní války mezi USA a Čínou vrátila investorům chuť sypat peníze do rizikových aktiv, nyní očekávají zprávu o spotřebitelské inflaci a zveřejnění březnových schůzí Federálního rezervního fondu, které budou řídit očekávání budoucích opatření měnové politiky.

Ekonomové očekávají, že indický index spotřebitelských cen (CPI), měřítko inflace, zůstane beze změny na úrovni 0,2%, zatímco očekávaný meziroční index spotřebitelských cen by měl v únoru růst o 2,1% z 1,8%.

Americká centrální banka zvýšila úrokové sazby po svém setkání dne 21. března a přikláněla se k dalším dvěma zvýšením sazeb v letošním roce. Někteří investoři očekávali, že Fed v letošním roce na tomto setkání předloží další zvýšení sazeb.

FedChiefJeromePowell v pátek uvedl, že Fed bude pravděpodobně muset pokračovat v růstu úrokových sazeb, aby inflace byla pod kontrolou. Dodal, že je příliš brzy na spekulace o odražení zvýšení sazeb na ekonimice v USA.

Obchodníci v současné době oceňují zhruba 85% pravděpodobnosti druhého zvýšení sazeb v červnu podle nástroje FedRate Monitor společnosti Investing.com. Kurzy třetího zvýšení sazby v prosinci zaznamenaly přibližně 70%.

Futures na ropu se v úterý dostaly na 65,51 USD za barel, což představuje nárůst o 3,3%, neboť vyhlídka na vojenskou akci pod vedením USA v Sýrii vyvolala očekávání investorů o přerušení dodávek na Středním východě.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.