U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Měřič bubliny na kryptoměnách

Náš výkonný nástroj pro měření bubliny na kryptoměnách umožňuje srovnat Bitcoin s dalšími kryptoměnami a tokeny. To může být užitečné, když vyhodnocujete podkladová aktiva, která tvoří základ kryptoměn CFD a když se chcete dozvědět, které produkty jsou předražené nebo podhodnocené.

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠEM MĚŘIČI BUBLINY NA KRYPTOMĚNÁCH

Co je to měřič bubliny na kryptoměnách a jak tento nástroj funguje?

Náš měřič bubliny je jednoduchý a efektivní způsob, jak Vám poskytnout rychlou analýzu cen na kryptoměnách. Doufáme, že Vám to pomůže porozumět obecnému hodnocení kryptoměn. Tento nástroj umožňuje srovnat ceny kryptoměn vůči Bitcoinu s pomocí SAP (Supply-Adjusted Price neboli cena upravená dle nabídky) a VAP (Volume-Adjusted Price neboli cena upravená dle objemu).

Cena upravená dle nabídky SAP nám říká, jaká by byla ceny mince X, pokud by měla stejnou cirkulaci nabídky jako Bitcoin.
Cena upravená dle objemu VAP nám říká, jaká by byla cena mince X, pokud by měla stejný obchodní objem jako Bitcoin.

Poměr SAP / VAP je v podstatě klíčovou metrikou ukazující na "velikost bubliny" - čím vyšší je tento parametr, tím více může být mince předražená vůči Bitcoinu.

Řádky v tabulce jsou rozlišeny barevně:

Červená = SAP / VAP > 100%
Zelená = SAP / VAP <100%

Také poskytujeme další metriky jako je 24 hodinová likvidita - která ukazuje poměr tržní kapitalizace mince vůči dennímu obchodnímu objemu mince.

Abyste byli více objektivní vůči Bitcoinu, můžete si upravit cenu Bitcoinu pomoci panelu v horní části této stránky.

Opravdu zažíváme bublinu na kryptoměnách?

Při provádění tržní analýzy kryptoměn je zřetelné, že některé zavedené projekty jako je Bitcoin nebo Ethereum – kteří opravdu stanovili standard potenciální ziskovosti – jsou často předražené. Také existují tisíce levnějších mincí s atraktivnějšími cenami.

Mnoho lidí je v obchodování kryptoměn nováčky, přičemž drtivá většina vstoupila na tyto trhy poprvé v roce 2017. Nezkušení obchodníci se mohou snadno ocitnout v cenové pasti a nakoupit mince, které vypadají levně, protože nehledí na základní ekonomické měření a neberou v potaz zásobu mince.

To má za následek drasticky předražené trhy s kryptoměnami, přičemž se kapitalizace kryptoměn, uživatelské tokeny a dokonce meme mince šplhají na miliardy dolarů!

Cílem měřiče bubliny na kryptoměnách je poukázat na skutečnost, že existují mince – včetně těch v top 10 – které jsou předražené vůči Bitcoinu v tak velkém rozsahu, že mohou předčit spekulativní část Bitcoinu samotného.

Zažíváme bublinu na kryptoměnách? To nám ukáže pouze čas. Náš krypto nástroj pouze vyzdvihuje ty kryptoměny, které jsou pravděpodobně předražené ve větší míře než ostatní kryptoměny.

Navíc může být tento nástroj využit k cenové analýze Bitcoinu vůči ostatním kryptoměnám nebo k vyhledávání potenciálně podhodnocených kryptoměn vůči Bitcoinu.

NAŠE NABÍDKA KRYPTOMĚN CFD

Kryptoměny CFD nabízíme na světově nejoblíbenějších obchodních platformách – MetaTrader 4 a MetaTrader 5. Kryptoměny CFD můžete obchodovat s finanční pákou až 1:5 a shortování je povoleno pro všechny naše produkty! Navíc většina podkladových kryptoměn nabízených CFD je v našem měřiči bubliny často "zelená" – nebo je alespoň blízko "zelené"!

Prosím vezměte na vědomí, že stanovení cen CFD u kryptoměn, jako jsou BTCEUR, ETHEUR a další, je odvozeno ze specifických burz pro kryptoměny, což znamená, že hloubka trhu je limitována orderbookem (knihou objednávek) těchto burz. Tyto směny na burzách nejsou regulovány a neposkytují ochranu poskytovanou finančním nařízením. Tyto trhy jsou nezralé, extrémně volatilní a z hlediska likvidity omezené. Cenové směnné mechanismy těchto burz mohou mít zpoždění či přerušení, která mohou být způsobena četnými potenciálními problémy. Každá osoba, která si přeje obchodovat nebo investovat do CFD kryptoměn, by měla mít podrobné a aktuální znalosti o příslušných blockchain technologiích. Obchodování a investice do CFD kryptoměn zahrnuje VYSOKÉ RIZIKO ztráty finančních prostředků v důsledku volatility trhu, problémů s prováděním pokynů a specifických rušivých událostí, jako jsou hard forky, regulační opatření, činnosti hackerů, kartelů v těžbě a dalších skupin v rámci ekosystému kryptoměn.