Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

White Label

Program White Label (WL) je řešením na klíč pro finanční instituce jako jsou banky, investiční společnosti a další organizace, které mají vlastní základnu klientů a které by rády rozšířily své portfolio finančních produktů. Vezměte prosím na vědomí, že partnerství White Label je nabízeno pouze společností Admiral Markets AS.

Nabízíme:

 • Pokročilé monitorovací nástroje pro komunikaci s dealing deskem a back office
 • Pokročilé analytické nástroje k optimalizaci Vaší činnosti
 • Širokou škálu produktů a služeb

Jak to funguje:

 1. Zaregistrujte se jako WLP partneři u Admiral Markets a předložte požadované údaje a dokumenty pro dokončení procesu.
 2. Přizpůsobte si obchodní platformu MetTrader od Admiral Markets ke své image a značce.
 3. Diverzifikujte Vaše produktové portfolio tím, že představíte klientům nové špičkové produkty.
 4. Spusťte Váš nový funkční podnik s naší podporou.

Výhody White Label partnerství u Admiral Markets AS:

 • White Label partnerství s Admiral Markets AS umožňuje efektivní sdílení výnosů. Příjmy, které budete mít, zcela závisí na tom, jakou cenovou politiku si nastavíte pro své klienty.
 • Obchodní platformy Admiral Markets MetaTrader 4 a MetaTrader 5 prošly mnoha reálnými testy a staly se standardem z hlediska stability, což umožňuje White Label partnerům rozvíjet svou klientelu a nabízet pokročilý produkt.
 • Obchodní platformy Admiral Markets MetaTrader 4 a MetaTrader 5 jsou pouze špičkou ledovce. Naše řešení pro White Label je zamýšleno pro profesionální investiční společnosti a banky, které se dívají realisticky na monitorování a kontrolu všech obchodních operací. Nabídka pro White Label zahrnuje samostatné monitorovací platformy pro dealery, zaměstnance back-officu a dokonce obchodní zástupce, s nejrůznějšími funkcemi od monitorování účetních zůstatků, otevřených pozic, rizikových marží až po umisťování pokynů, zakládání nových účtů, sledování kreditních/debetních zůstatků a všech typů back-office operací v reálném čase.
 • Detailně studujeme každé White Label partnerství a konkrétní obchodní konfigurace. S každým úzce spolupracujeme, aby byly bchodní operace co nejefektivnější.
 • Chápeme, že vytvoření efektivního a udržitelného White Label partnerství není jen o poskytování IT řešení. Jde především o budování vztahů založených na vzájemném respektu, důvěře a porozumění.

A je toho mnohem více:

 • White Label partnerství s Admiral Markets AS dovoluje bankám a investičním společnostem splnit požadavky klientů na online obchodní nástroje. Díky našim obchodním řešení budete schopni vyvíjet již existující vztahy s klienty a vytěžit z nich ještě více a zároveň ještě více zefektivnit interní obchodní operace.
 • Plně integrovaný CRM systém monitoruje interakci každého klienta včetně cyků obchodních zástupců, podpory a marketingových cyklů.
 • Naše White Label řešení je plně kompatibilní a může být připojeno k jakémukoliv existujícímu jádrovému bankovnímu systému.
 • White Label partnerství je velmi flexibilní a lze jej přizpůsobit Vašim potřebám. Back-office operace jsou předávány Admiral Markets nebo jsou řešeny přímo WLP a poté potvrzeny naším back-officem.
 • White Label řešení poskytuje pro obchodování mobilní aplikaci WAP, kterou můžete používat prakticky na jakémkoliv mobilním zařízení. Všechny hlavní funkce obchodování jsou k dispozici, takže Vaši klienti mohou monitorovat své účty, otevírat pozice a dokonce obchodovat na cestách bez internetového připojení.

Obecné požadavky pro White Label partnerství

White Label partnerství je vynikající řešení, chcete-li rozšířit své portfolio finančních produktů, což vyžaduje po obou stranách věnovat této věci značné množství času a technického úsilí, proto není vhodné pro všechny potenciální partnery.

Jako White Label partner budete muset investovat do Vaší vlastní zákaznické podpory a back-officu, abyste mohli nabízet celou škálu služeb, které budou klienti různých společností vyžadovat. Klienti budou očekávat, že s Vámi budou moci konzultovat nejrůznější záležitosti, od dotazů ohledně jejich účtů přes pravidla obchodování.

Proto byste měli zvážit tento druh partnerství pouze tehdy, pokud jste skutečně podnik zavazující se k dosažení vysokých příjmů pro obě strany. Můžeme Vás požádat o určitý objem obchodů před schválením Vaší žádosti.


Jak zaregistrovat Vaše partnerství White Label?

Chcete-li podat žádost o White Label partnerství, kontaktujte prosím společnost Admiral Markets UK Ltd emailem: info@admiralmarkets.cz


Nastavení Vaší obchodní platformy

V průběhu mnohaleté zkušenosti s vývojem zakázkového řešení jsme získali odbornost v poskytování našich White Label služeb pro značky našich partnerů.

V průběhu mnohaleté zkušenosti s vývojem zakázkového řešení jsme získali odbornost v poskytování našich White Label služeb pro značky našich partnerů.

Náš White Label model byl vyzkoušen a otestován v rámci několika let, proto si můžete být jisti inovativní technologií a erudovanou podporou, stejně jako rychlým a efektivním řešením.

Poskytneme Vám demonstrační platformu, abyste měli představu, jak bude Vaše White Label platforma vypadat. Do platformy začleníme Vaše logo a použijeme Vaše firemní barvy. Pokud nemáte firemní grafické směrnice, náš tým designerů Vám s potěšením navrhne originální rozvržení a dokonce i logo.


Jaké jsou výhody White Label partnerství?

Díky Vašemu zapojení do všech procesů a přímé správě klientů nám tento program umožní nastavit pro Vás atraktivní model rozdělování výnosů.

Naše obchodní podmínky jsou ujednávány s každým klientem tak, aby splnily konkrétní požadavky.

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.