U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Změny v platbách přes online platební systém Skrill

Říjen 24, 2016 17:39

Vážení obchodníci,

rádi bychom informovali o změnách v našich platebních podmínkách týkajících se online platebního systému Skrill a vkladech a výběrech v USD.

Od 18. října 2016 není možné vkládat a vybírat USD přes platební systém Skrill. Alternativy platebních metod si prosím přečtěte v sekci Vklady a výběry na našich stránkách.

Abychom splňovali vyhlášku proti praní špinavých peněz, vezměte prosím na vědomí, že všechny vklady učiněné touto platební metodou před 18. říjnem 2016, budou vráceny stejným způsobem na Skrill účet. Pokud jste například 17. října 2016 přes Skrill vložili $100 a požádáte o výběr ve výši $100 dne 22. října 2016, finance budou poslány na Váš Skrill účet.

V tuto chvíli nedokážeme říci, jak dlouho tato změna potrvá. O dalších změnách Vás budeme informovat.
Omlouvám se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

S pozdravem,
Admiral Markets