Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Změny v platbách přes online platební systém Skrill

Říjen 24, 2016 17:39

Vážení obchodníci,

rádi bychom informovali o změnách v našich platebních podmínkách týkajících se online platebního systému Skrill a vkladech a výběrech v USD.

Od 18. října 2016 není možné vkládat a vybírat USD přes platební systém Skrill. Alternativy platebních metod si prosím přečtěte v sekci Vklady a výběry na našich stránkách.

Abychom splňovali vyhlášku proti praní špinavých peněz, vezměte prosím na vědomí, že všechny vklady učiněné touto platební metodou před 18. říjnem 2016, budou vráceny stejným způsobem na Skrill účet. Pokud jste například 17. října 2016 přes Skrill vložili $100 a požádáte o výběr ve výši $100 dne 22. října 2016, finance budou poslány na Váš Skrill účet.

V tuto chvíli nedokážeme říci, jak dlouho tato změna potrvá. O dalších změnách Vás budeme informovat.
Omlouvám se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

S pozdravem,
Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.