Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
  • Finanční páka až:
    1:30 pro maloobchodní klienty,
    1:500 pro profesionální klienty
  • FSCS ochrana
  • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

Změny maržových požadavků pro měnové páry s českou korunou

Květen 18, 2017 17:32

czechcurrency

Vážení obchodníci,

vezměte prosím na vědomí, že počínaje obchodní seancí v pondělí 22. května 2017, budou upraveny maržové požadavky pro měnové páry s českou korunou (CZK) na typech účtů Admiral.Markets a Admiral.Prime, a to následovně:

Nominální hodnota v EUR nebo ekvivalentu jiné měny

Finanční páka pro USDCZK, EURCZK a GBPCZK

Do 1,500,000

1:25

1,500,000 - 2,300,000

1:10

Více než 2,300,000

1:3

Důvodem této aktualizace je fakt, že aktuální finanční páka na těchto měnových párech, je agresivní, zatímco poskytovatelé likvidity udržují výši finanční páky na mnohem nižší úrovni a neposkytují dostatek likvidity, což má za následek opakované odmítnutí velkých obchodů.

Vezměte prosím na vědomí, že nové maržové požadavky budou aplikovány na všechny otevřené pozice na instrumentech s českou korunou, a to po uzavření trhu v pátek 19. května 2017.

Prosíme, zkontrolujte Váš obchodní účet před víkendem a ujistěte se, že splňuje maržové požadavky.

Také prosím vezměte na vědomí, že bude snížena maximální dostupná finanční páka a tzv. pre-close podmínka nebude pro výše uvedené měnové páry v pátky platit.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu.

S pozdravem,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.