Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
  • Finanční páka až:
    1:30 pro maloobchodní klienty,
    1:500 pro profesionální klienty
  • FSCS ochrana
  • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

Změna serverů pro mobilní MT4

Červen 01, 2015 10:56

Vážení obchodníci,


vezměte prosím na vědomí, že z důvodu zlepšení služeb, dojde k několika změnám v seznamu platných serverů pro naše mobilní obchodní platformy. Tyto změny vstoupí v platnost 6. června 2015.

Od 6. června, budete-li se chtít přihlásit do naší mobilní aplikace MetaTrader 4, budete muset zvolit připojení k jednomu z následujících serverů v závislosti na typu Vašeho účtu.

Servery pro reálné účty:

Admiral.Markets: AdmiralMarkets-Live2

Admiral.Prime: AdmiralMarkets-Live3

Admiral.Classic: AdmiralMarkets-Live1

Servery pro demo účty:

Admiral.Markets: AdmiralMarkets-Demo2

Admiral.Classic or Admiral.Prime: AdmiralMarkets-Demo1

Vezměte prosím na vědomí, že počínaje 6. červnem přestanou být jakákoliv předchozí uložená připojení funkční a budete se muset znovu přihlásit pomocí údajů uvedených výše v závislosti na typu Vašeho účtu.

Jak nastavit nový server

Chcete-li vybrat nový server, otevřete si prosím Vaši MT4 v mobilním zařízení a vyberte ikonu s třemi čárami v levém horním rohu Vaší obrazovky.

Tak se dostanete k Vašim údajům (jméno a účet) a uvidíte šipku, na kterou když kliknete, tak se dostanete na obrazovku s Vašimi účty.

Nyní vyberte znaménko plus v pravém horním rohu obrazovky, dostanete se na stránku pro nový účet.

Vyberte možnost „Login to an existing account"

Do políčka "Find a broker" nahoře na obrazovce napište Admiral Markets.

Nyní by se Vám měl zobrazit seznam serverů Admiral Markets, zvolte odpovídající server pro typ Vašeho účtu z tohoto seznamu.

Poté, co vyberete server, se prosím přihlaste k Vašemu účtu pomocí Vašich přihlašovacích údajů.

S pozdravem,

Tým Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.