U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Změna obchodních podmínek kvůli situaci v Řecku 2015.07.03

Červenec 03, 2015 09:22

Vážení obchodníci,

kvůli nejistým okolnostem okolo vyjednávání řeckého dluhu a očekávané volatilitě na EURu učiní Admiral Markets následující změny v maržových požadavcích, a to dnes v pátek 3. července 2015 ve 20:00 českého času. Maržové požadavky na VŠECH instrumentech dostupných k obchodování budou zvýšeny 2 krát. Pokud jsou tedy například současné maržové požadavky 2%, nové maržové požadavky budou 4%. Politika marže bude znovu posouzena v neděli 5. července v 00:15 českého času.

Dále během abnormálních tržních podmínek, kdy dojde k nedostatku likvidity, se zvýší tržní spready mimo jejich běžnou hodnotu. Také je zde větší šance slippage (skluzů), což může mít za následek provedení pokynu za horší cenu, než byla cena původní.

Pokud aktuálně držíte nebo zamýšlíte otevřít nové pozice s vysokou finanční pákou, důrazně doporučujeme upravit objem těchto pozic anebo vložit další finance na Váš účet, aby byly zachovány nové maržové požadavky.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 211 150 200 nebo nám pošlete email na info@admiralmarkets.cz.

přejeme hezký den,

s pozdravem,

Team Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+420 211 150 200