Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Změna maržových požadavků před projevem katalánského prezidenta

Říjen 10, 2017 16:20

shutterstock_721573627.jpg

Vážení obchodníci,

dnes v 19:00 EET (18:00 českého času) bude mít prezident Katalánska Carles Puigdemont 'klíčový proslov'. Je zde možnost, že prezident využije tuto příležitost a prohlásí nezávislost Katalánska od Španělska. Pokud se to stane, může to mít za následek cenové mezery a zvýšenou tržní volatilitu.

Abychom ochránili naše klienty před rizikem záporných zůstatků, budou upraveny maržové požadavky v úterý 10. října 2017 od 17:00 českého času do 22:59 českého času, a to následovně:

Maximální finanční páka 1:200

FX hlavní měnové páry, FX minoritní měnové páry, FX exotické měnové páry a páry s CHF, [ASX200], [DAX30], [DJI30], [FTSE100]

Maximální finanční páka 1:50

[AEX25], [CAC40], [MDAX50], [SMI20], [STOXX50], [TECDAX30], #Bund, #USTNote

Důrazně doporučujeme dvakrát překontrolovat volnou marži na Vašich obchodních účtech, pokud máte na uvedených instrumentech otevřené pozice, protože upravená finanční páka bude aplikována na otevřené pozice. Také se prosím podívejte na naše možnosti platebních metod - kde většina z nich umožňuje okamžité platby, které jsou připsány na Váš obchodní účet v řádu minut.

Také si prosím přečtěte více o základech řízení rizika na naší webové stránce.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat místní zákaznickou podporu nebo Vašeho account manažera.

S pozdravem,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.