U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Změna maržových požadavků před projevem katalánského prezidenta

Říjen 10, 2017 16:20

shutterstock_721573627.jpg

Vážení obchodníci,

dnes v 19:00 EET (18:00 českého času) bude mít prezident Katalánska Carles Puigdemont 'klíčový proslov'. Je zde možnost, že prezident využije tuto příležitost a prohlásí nezávislost Katalánska od Španělska. Pokud se to stane, může to mít za následek cenové mezery a zvýšenou tržní volatilitu.

Abychom ochránili naše klienty před rizikem záporných zůstatků, budou upraveny maržové požadavky v úterý 10. října 2017 od 17:00 českého času do 22:59 českého času, a to následovně:

Maximální finanční páka 1:200

FX hlavní měnové páry, FX minoritní měnové páry, FX exotické měnové páry a páry s CHF, [ASX200], [DAX30], [DJI30], [FTSE100]

Maximální finanční páka 1:50

[AEX25], [CAC40], [MDAX50], [SMI20], [STOXX50], [TECDAX30], #Bund, #USTNote

Důrazně doporučujeme dvakrát překontrolovat volnou marži na Vašich obchodních účtech, pokud máte na uvedených instrumentech otevřené pozice, protože upravená finanční páka bude aplikována na otevřené pozice. Také se prosím podívejte na naše možnosti platebních metod - kde většina z nich umožňuje okamžité platby, které jsou připsány na Váš obchodní účet v řádu minut.

Také si prosím přečtěte více o základech řízení rizika na naší webové stránce.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat místní zákaznickou podporu nebo Vašeho account manažera.

S pozdravem,

Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png