Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Zaměřeno na řízení rizika

Září 16, 2015 16:54

Vážení obchodníci,

v Admiral Markets věříme ve férové a srozumitelné informace týkající se rizik spojených s obchodováním na finančních trzích. Abychom Vám to dokázali, aktualizovali jsme naši webovou stránku a dokument s názvem Zásady ochrany záporného zůstatku na účtu. Tento dokument Vám pomůže připravit se na nečekané.

Přehled nového řízení rizika

V září 2015 se na našem webu objeví nová stránka věnovaná přehledu řízení rizik, co je to řízení rizik, proč je to tak důležité pro obchodování Forexu a CFD na finančních trzích a jak s touto metodou pracovat.

Aktualizované zásady ochrany záporného zůstatku na účtu

Tento dokument jsme pro Vás zjednodušili. Ale nemějte obavy – stále jste chráněni těmi samými podmínkami. Takže pokud se na Vašem Admiral.Markets účtu dostanete do záporných čísel následkem běžné obchodní aktivity (např. gap po víkendu), tento záporný zůstatek budeme dle našich zásad kompenzovat. Aktualizovanou verzi našich zásad a další důležité právní dokumenty naleznete na naší webové stránce zde.

Seznamte se prosím s možnostmi řízení rizika a našimi aktualizovanými zásady.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

S pozdravem,


Team Admiral Markets
+420 211 150 200
info@admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.