Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

World of Trading 2018 s odborníkem na DAX30 - Admiral Markets

Listopad 28, 2018 15:50

Tým Admiral Markets na WoT

Tým Admiral Markets v Německu se právě vrátil z víkendu stráveném na největším obchodním veletrhu v Německu World of Trading 2018.

Obchodní veletrh v Německu

World of Trading (WoT) je v Německu považován za nejdůležitější obchodní veletrh s více než 4500 účastníky včetně obchodníků, kteří na finančních trzích začínají, profesionálních obchodníků, Forex brokerů a dalších poskytovatelů finančních služeb.

Společnost Admiral Markets se stala stříbrným sponzorem této dvoudenní události, kde se mohli účastníci dozvědět o top obchodních strategiích od profesionálních obchodníků, tipy týkající se řízení rizika nebo jak se stát úspěšným obchodníkem a mít z tradingu kariéru a mnohem více. Také zde bylo spoustu workshopů a tréninků zdarma a mnoho příležitostí navázat kontakt s obchodníky a brokery.

"My všichni obchodujeme online a děláme mnoho věcí online, nicméně jednou ročně se rádi setkáváme s našimi klienty tváří v tvář", říká Jens Chrzanowski, člen správní rady Admiral Markets Group AS. "Toto trading expo je největší v Německu pro aktivní obchodníky, a proto je pro nás zásadní nejen se účastnit, ale také sponzorovat tuto událost jako odborník na DAX30. Narozdíl od některých zcela online brokerů má Admiral Markets 16 regionálních poboček a místně podporuje každou z nich."

World of Trading 2018

Stánek Admiral Markets hostil několik profesionálních obchodníků, kteří prezentovali své top strategie, včetně:

  • Jens Klatt: pořadatel týdenního přehledu v angličtině a zakladatel JK Trading
  • Markus Gabel: pořadatel webináře společnosti Admiral Markets Vzdělávací plán obchodníka a zakladatel Dow How Trading
  • Heiko Behrendt: pořadatel denního ranního webináře Admiral Markets Guten Morgen Dax-Index
  • Jochen Schmidt: odborník na trading a dlouhodobý moderátor webinářů Admiral Markets v Německu
  • Dirk Hilger: zakladatel pluginu pro MetaTrader Stereo.Trader

Admiral Markets také pořádala tombolu, kde museli účastníci odhadnout cenu indexu DAX dne 28. listopadu 12:00 CET, aby vyhráli hodinky Apple!

Rádi jsme se potkali s mnohými z Vás osobně a chtěli bychom poděkovat všem účastníkům a organizátorům WoT stejně jako zaměstnancům AM za skvělou veletržní zkušenost. Těšíme se na Vás na WoT 2019!

obchodujte dax 30 CFD

S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.