Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Obchodujte Uber Akcie s Admiral Markets!

Květen 13, 2019 17:25

Uber akcie

V pátek 10. května Uber nabídl 180 milionů akcií v rámci Uber IPO neboli první veřejné nabídky akcií. Akcie bylo možné nakoupit za $45 za akcii, cena byla tedy blíže k nižší hranici plánovaného cenového rozsahu $44 až $50, což přineslo společnosti Uber hodnotu $82.4 miliard amerických dolarů.

I když se jednalo o největší americké IPO v historii, nabídka byla přeprodaná a prodejci okamžitě poslali cenu akcií dolů o 8%. Uber i tak zveřejnil své akcie o hodnotě osmkrát vyšší než jsou jeho celkové výnosy, takže Uber akcie by mohlo být zajímavé sledovat.

Uber Akcie - Admira.Invest

Jak se můžete účastnit?

S potěšením oznamujeme, že nyní Admiral Markets nabízí Uber akcie na investičním účtu Admiral.Invest!

Od 10. května 2019 jsou Uber akcie dostupné pro všechny klienty Admiral Markets, kteří mají založený Admiral.Invest účet.

S investičním účtem Admiral.Invest mají investoři k dispozici tisíce akcií a ETF z 15 největších akciových burz, to vše v obchodní platformě MetaTrader 5.

Výhody Investičního účtu Admiral.Invest

  • Založte si reálný účet od €1 a investujte od $0.01 za akcii s minimálním transakčním poplatkem $1 na amerických akciích.
  • Získejtet tržní data v reálném čase zdarma bez jakýchkoliv zpoždění a bezplatně.
  • Vytvořte si tok pasivního příjmu z vyplácení dividend.
  • Používejte prvotřídní obchodní platformu MetaTrader 5, která zvládne tisíce finančních aktiv.

Jednoduše se přihlaste do Kabinetu Tradera a založte si investiční účet Admiral.Invest a budete moci začít.

Admiral.Invest

S pozdravem,

Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+420 211 150 200

Upozornění:

Hodnota akcií může růst nebo klesat z důvodu volatility na světových trzích. Tento materiál si nelze vyložit jako investiční poradenství, doporučení nebo pobídku k transakci s finančními instrumenty. Vezměte prosím na vědomí, že taková obchodní analýza není spolehlivým indikátorem pro jakýkoliv aktuální nebo budoucí výkon a okolnosti se mohou v čase změnit. Předtím než učiníte jakékoliv investiční rozhodnutí se poraďte s nezávislým finančním poradcem, abyste si byli jisti, že rozumíte rizikům.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.