U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Společnost Admiral Markets vyhrála dvě ocenění za Nejlepšího brokera

Říjen 12, 2016 16:32

Vážení obchodníci,

tento říjen získala společnost Admiral Markets UK ocenění na Expu Börsentag Berlin 2016, ve dvou kategoriích: "Nejlepší Forex Broker 2016" a "Nejlepší CFD Broker 2016".

Tato událost byla organizována BrokerVergleich.de: více než 3,000 klientů hlasovalo pro brokery v různých kategoriích. Vítězové byli vybráni dle hlasování a umístění v žebříčku. Druhé ocenění se zaměřilo na kompletní přehled o finančních službách – od spreadů a nákladů po zákaznickou podporu.

To znamená, že tato ocenění nejsou pouze symbolem důvěry, kterou klienti do společnosti Admiral Markets vkládají, ale také důkazem spolehlivosti.

"Jsme velmi poctěni, že jsme byli oceněni za naše služby ze strany klientů, ale i specialistů průmyslu," řekl ředitel německé pobočky společnosti Admiral Markets Jens Chrzanowski. "Ocenění jako tahle nás neustále motivují zlepšovat se a poskytovat nejlepší možné obchodní podmínky našim klientům."

S pozdravem,

Admiral Markets