U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Společnost Admiral Markets byla oceněna za “Nejlepší služby” v kategorii CFD Broker, 2017

Květen 25, 2017 17:45

Admiral Markets Awarded.png

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že jsme byli opět oceněni německým institutem The German Institute of Customers (DKI). Průzkum The CFD Broker Survey 2017 umožňoval účastníkům zvolit nejlepšího zástupce v průmyslu obchodování.

Bester Service bei den CFD Brokern 2017 - Admiral Markets laut DKI

"Jsme poctěni, že kromě podmínek, které naše společnost nabízí, jsou i naše služby ohodnoceny a oceněny," říká Jens Chrzanowski, člen správní rady společnosti Admiral Markets. Pokračuje a dodává, "Pět hvězdiček a nejvyšší umístění v kategorii Nejlepší služby ukazuje, že jsme neustále na dobré cestě."

Toto je čtvrté ocenění, které společnost Admiral Markets obdržela v roce 2017, a to jen v Německu. V prvním čtvrtletí roku 2017 se společnost umístila na prvním místě v kategorii Forex na portálu OnlineBroker-Portal.de a jako druhá se umístila na portálu Brokerwahl.de. Focus-Money také ocenil společnost jako Nejlepšího a nejférovějšího CFD Brokera 2017 v Německu.

Neustálá kvalita a výkon se vždy vyplácí. Rádi bychom z celého srdce poděkovali účastníkům průzkumu, kteří nám vyjádřili podporu!

S pozdravem,

Admiral Markets