Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Snapchat a US akcie CFD

Březen 21, 2017 10:49

Vážení obchodníci,

naše minulé rozšíření CFD nabídky inspirovalo mnoho klientů.

V Admiral Markets děláme klientům radost velmi rádi, takže jsme se rozhodli vylepšit podmínky CFD ještě více – a to počínaje 16. březnem 2017.

Nový instrument akcie CFD

Rádi bychom představili nový instrument, akcie společnosti Snap Inc. (Snapchat) jako CFD – #SNAP. Společnost Snapchat byla založena v roce 2011 a je oblíbenou sociální sítí a platformou pro posílání zpráv, vyvinutou speciálně pro uživatele mobilních telefonů. Dnes se odhaduje, že má Snapchat 7 bilionů shlédnutí videí za den, čímž se společnost stala těžkou váhou v oboru sociálních médií.

Vezměte prosím na vědomí, že tento nový instrument bude dostupný k obchodování na typu účtu Admiral.Markets na obchodním serveru AdmiralMarkets-Live2. Na starých bývalých Admiral.Pro účtech nové instrumenty nelze obchodovat. Proto pokud aktuálně používáte bývalý Admiral-Pro účet, založte si prosím nový účet typu Admiral.Markets a finance převeďte pomocí interního transferu ve Vašem Kabinetu Tradera.

Nová minimální velikost kontraktu, přírůstek kontraktu a obchodní hodiny pro všechny US akcie CFD.

To není všechno. Počínaje 20. březnem 2017 budou aplikovány změny v obchodních podmínkách na všechny US single akcie CFD. Bude změněna komise a minimální komise, snížíme minimální velikost lotu, přírůstek kontraktu a hodnotu pipu za minimální kontrakt, takže budete moci obchodovat mini kontrakty, a to od 1 akcie, s přírůstkem kontraktu 1 akcie.

Změna klíčové specifikace u US akcií CFDs:

  • Komise - 2 pipy za transakci
  • Minimální komise – 2 USD za transakci
  • Nová minimální velikost kontraktu, akcie – 1 akcie
  • Nový přírůstek kontraktu, akcie – 1 akcie
  • Nová hodnota pipu za minimální kontrakt – 0.01 USD
  • Nový den pro 3-denní swap – pátek
  • Nové obchodní hodiny (EET) – 16:35–23:00 Po–Pá*

Ve společnosti Admiral Markets jste vždy na prvním místě. Takže pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu. Spojte se s námi.

* Vezměte prosím na vědomí, že dle změn v obchodních hodinách kvůli přechodu USA na letní čas, bude trh každý den otevírat a zavírat dříve, a to od 12. března do 26. března 2017 (včetně).

S pozdravem,

Tým Admiral Markets
+420 211 150 200
info@admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.