Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
  • Finanční páka až:
    1:30 pro maloobchodní klienty,
    1:500 pro profesionální klienty
  • FSCS ochrana
  • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

Reprezentace společnosti Admiral Markets na Fintech Expo Money 20/20

Červenec 04, 2017 15:25

Money 20/20 Messe in Kopenhagen

Vážení obchodníci,

Admiral Markets se zúčastnila největší evropské události FinTech v Kodani s názvem Money 20/20 - prvotřídní zkušenost pro všechny inovátory napříč evropskými průmysly, katalyzátor pro rozvoj plateb a ekosystému finančních služeb.

Hlavním tématem výstavy byla "Budoucnost financí". Většina projevů se zabývala nejnovějšími trendy, novými technologiemi v platbách, nápady, jak zjednodušit komplikované procesy a mnohem více. Výstava byla opravdovou inspirací pro vytváření inovativních řešení technických záležitostí v našem průmyslu.

Admiral Markets Stand auf der Money 20/20

Zástupci společnosti Admiral Markets se na této události naučili hodně, vrátili se domů se zbrusu novými nápady, jak vylepšit naše služby ještě více tak, abychom i nadále mohli nabízet tu nejlepší zkušenost, a to v té nejmodernější podobě. "Již nabízíme mnoho různých platebních systémů, včetně těch, které zpracovávají platby v 'reálném času' - nebo jak to nazvali na výstavě 'okamžité' platby", říká Jens Chrzanowski, člen správní rady společnosti Admiral Markets AS Group a návštěvník Expa. "I když je náš business rychlý a moderní, tato vzrušující událost nám ukázala mnoho nových řešení, které můžeme zavést v blízké budoucnosti; více 'instantních plateb', které jsou rychlé a snadné, jsou rozhodně na našem seznamu."


S pozdravem,
Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.