Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Reprezentace společnosti Admiral Markets na Fintech Expo Money 20/20

Červenec 04, 2017 15:25

Money 20/20 Messe in Kopenhagen

Vážení obchodníci,

Admiral Markets se zúčastnila největší evropské události FinTech v Kodani s názvem Money 20/20 - prvotřídní zkušenost pro všechny inovátory napříč evropskými průmysly, katalyzátor pro rozvoj plateb a ekosystému finančních služeb.

Hlavním tématem výstavy byla "Budoucnost financí". Většina projevů se zabývala nejnovějšími trendy, novými technologiemi v platbách, nápady, jak zjednodušit komplikované procesy a mnohem více. Výstava byla opravdovou inspirací pro vytváření inovativních řešení technických záležitostí v našem průmyslu.

Admiral Markets Stand auf der Money 20/20

Zástupci společnosti Admiral Markets se na této události naučili hodně, vrátili se domů se zbrusu novými nápady, jak vylepšit naše služby ještě více tak, abychom i nadále mohli nabízet tu nejlepší zkušenost, a to v té nejmodernější podobě. "Již nabízíme mnoho různých platebních systémů, včetně těch, které zpracovávají platby v 'reálném času' - nebo jak to nazvali na výstavě 'okamžité' platby", říká Jens Chrzanowski, člen správní rady společnosti Admiral Markets AS Group a návštěvník Expa. "I když je náš business rychlý a moderní, tato vzrušující událost nám ukázala mnoho nových řešení, které můžeme zavést v blízké budoucnosti; více 'instantních plateb', které jsou rychlé a snadné, jsou rozhodně na našem seznamu."


S pozdravem,
Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.