Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Připojte se k Admiral Clubu! Získejte reálné peněžní odměny za Vaše obchodování, které si můžete vybrat

Červenec 03, 2015 09:56

Exkluzivně pro naše klienty s reálnými obchodními účty představujeme Admiral Club – jedinečnou příležitost vydělat si obchodováním u Admiral Markets!

Co je to Admiral Club?

Admiral Club Vám nabízí další benefity k obchodování na finančních trzích. Všichni členové Admiral Clubu získávají body za jejich obchody. V závislosti na objemu Vašich obchodů získáváte body, které mohou být převedeny na obchodovatelné a vybíratelné finance. Čím více obchodujete, tím více Admiral Club bodů získáváte. Čím více financí je na Váš účet připsáno, tím více máte příležitostí obchodovat s potenciálním ziskem na největším a nejlikvidnějším finančním trhu na světě!

Jak se mohu přihlásit?

Jednoduše běžte do Vašeho Kabinetu Tradera a založte si u nás MetaTrader 4 reálný obchodní účet. Jakmile si u nás založíte reálný obchodní účet, automaticky se stáváte členem Admiral Clubu a začnete získávat body už z Vašeho prvního obchodu. Obdržíte 100 bodů za každý celý lot (100.000 jednotek základní měny) za každý uzavřený obchod na Forex trhu, 10 bodů za každý mini lot (10.000 jednotek základní měny) a 1 bod za každý micro lot (1.000 jednotek základní měny).

Jak si mohu vyměnit body za finance?

Spravovat můžete Vaše členství v Admiral Clubu a vyměnit body za vklady na Váš reálný účet ve Vašem Kabinetu Tradera. Jednoduše se přihlaste do Vašeho Kabinetu Tradera a objednejte si výměnu. Během několika sekund budou finance připsány na Váš obchodní účet a budete si moci užívat obchodování na finančních trzích u Admiral Markets ještě více.

S pozdravem,

Team Admiral Markets
+420 211 150 200
info@admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.