Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
  • Finanční páka až:
    1:30 pro maloobchodní klienty,
    1:500 pro profesionální klienty
  • FSCS ochrana
  • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

Potvrzení odběru obchodních sdělení od Admiral Markets

Květen 25, 2018 17:10

Vážení obchodníci,

nedávno jsme aktualizovali naše zásady pro emailovou komunikaci, aby byla v souladu se standardy představenými evropskou regulací ochrany dat (European General Data Protection Regulation - GDPR).

Prosíme, abyste potvrdili, zda si od nás přejete či nepřejete dostávat všeobecná upozornění, novinky, oznámení a marketingové materiály, včetně podrobností o nových produktech, kampaních, výhodách, technických aktualizacích, změnám v poplatcích a službách, vzdělávacích trénincích a další důležité informace pro aktivního obchodníka.

Pro správu Vašich preferencí týkajících se odběru obchodních sdělení prosím postupujte dle instrukcí níže:

  1. Přihlaste se do Kabinetu Tradera;
  2. V záložce "Profily" vyberte "Souhlas se zpracováním dat pro zasílání obchodních sdělení od Admiral Markets na můj email";
  3. Zvolte, zda souhlasíte nebo nesouhlasíte se zasíláním emailů obsahujících marketingové informace.

Pokud si nepřejete žádnou změnu, Vaše stávající nastavení souhlasu se zasíláním obchodních sdělení zůstává stejné.

S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.