U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Obchodujte VIX, Futures CFD na komodity a indexy s Admiral Markets!

Listopad 16, 2019 19:00

Obchodování VIX

Od pondělí 11. listopadu Admiral Markets rozšiřuje svou nabídku Futures CFD, tak abychom zahrnuli naše nejoblíbenější akciové indexy a komodity.

Nové CFD založené budoucnosti zahrnují zlato, SP500, DJI30 a dříve nedostupný index volatility, VIX! Všechny Futures CFD mají nulové swapy (poplatek za držení pozice přes noc), což přináší velkou hodnotu všem obchodníkům, kteří drží pozice dlouhodobě.

VIX, index volatility

Index volatility, známy také jako index strachu neboli VIX, je tržní odhad očekávané volatility, který se vypočítává pomocí nabídky a poptávky cenových vstupů indexových opcí S&P 500.

Obchodníci a investoři tak získají přehled o tom, jak by mohl při každém novém ticku VIX, index S&P 500 kolísat během 30 dnů.

Co jste požadovali, to jsme zařídili!

U Admiral Markets jsme měli mnoho obchodníků, kteří nám psali, že chtějí více nástrojů, které by jim pomohly předvídat volatilitu trhu. To co jste požadovali jsme zařídili - index VIX Vám může pomoci ochránit investice před volatilitou!

Nyní je zpřístupněný CFD kontrakt na Futures VIX obchodovatelný na Chicago Board Options Exchange. To obchodníkům umožní získat informace o tom, zda investoři očekávají, že akciové trhy zůstanou v příštích 30 dnech v klidu, nebo zda jakákoli známá, či neznámá událost pravděpodobně spustí výprodej nebo rally.

S indexem VIX si můžete užít všechny následující funkce:

  • Expirace: Měsíčně
  • Finanční páka: až 1:30 (retailoví klienti EU 1:10)
  • Obchodní náklady: Standardní spread 0.100 indexových bodů, nulové komise a swapy!
  • Platforma: Trade.MT5 účty na platformě MetaTrader 5
  • Tržní data: Zdarma pro všechny klienty

Jste připraveni začít obchodovat Futures CFD na index VIX, zlato, SP500 a další? Otevřete si bezplatný obchodní účet u Admiral Markets ještě dnes!

Regulovaný Forex broker