Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets rozšiřuje nabídku CFD o měď a 7 zemědělských komodit

Září 10, 2018 11:30

zemědělské komodity v MT5

Zemědělské komodity v MetaTraderu 5

S potěšením oznamujeme další rozšíření nabídky produktů na naší vlajkové lodi Admiral.MT5 účtu. Počínaje dneškem si mohou naši profesionální obchodníci užívat prioritního přístupu k novým CFD produktům jako je měď a sedm zemědělských produktů CFD: kakao, káva arabica, káva robusta, bavlna, pomerančový džus, přírodní cukr a bílý cukr.

Obchodování s komoditami

Maloobchodní klienti získají přístup k těmto novým instrumentům v následujících týdnech a budeme o tom informovat zvlášť. Mezitím jsou tyto nové instrumenty dostupné pro testování na demo účtech typu Admiral.MT5 pro všechny klienty.

Nové instrumenty mají následující výhody:

  1. Expirace: žádná. Ponořte se do dlouhodobých obchodních strategií a držte pozice otevřené, jak dlouho si přejete.
  2. Komise: nulová. Užijte si nižší náklady na obchodování, obchodujete pouze se spready a denními finančními náklady.
  3. Finanční páka: přiměřená. Finanční páka až 1:50 pro klienty využívající službu Admiral Markets Pro na zemědělských komoditách CFD a až 1:100 na mědi CFD. Maloobchodní klienti mohou obchodovat tyto instrumenty s fixní pákou 1:10.
  4. Minimální velikost kontraktu: mini loty. Obchodujte zlomky standardního kontraktu a spravujte tak Vaše riziko a strategie s maximální precizností.
  5. Volatilita: extrémní. Tyto instrumenty mohou být velmi vzrušující, nicméně prosím zvažte naše funkce ochrany před volatilitou, pokud je budete obchodovat.

Podívejte se na další zásadní obchodní podmínky nových instrumentů v sekci Komodity na naší stránce Specifikace kontraktů.

MetaTrader 5

S pozdravem,

Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+420 211 150 200Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.