Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
 • Leverage up to:
  1:30 for retail clients,
  1:500 for professional clients
 • FSCS protection
 • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Admiral Markets rozšiřuje nabídku CFD o měď a 7 zemědělských komodit

Září 10, 2018 11:30

zemědělské komodity v MT5

Zemědělské komodity v MetaTraderu 5

S potěšením oznamujeme další rozšíření nabídky produktů na naší vlajkové lodi Admiral.MT5 účtu. Počínaje dneškem si mohou naši profesionální obchodníci užívat prioritního přístupu k novým CFD produktům jako je měď a sedm zemědělských produktů CFD: kakao, káva arabica, káva robusta, bavlna, pomerančový džus, přírodní cukr a bílý cukr.

Obchodování s komoditami

Maloobchodní klienti získají přístup k těmto novým instrumentům v následujících týdnech a budeme o tom informovat zvlášť. Mezitím jsou tyto nové instrumenty dostupné pro testování na demo účtech typu Admiral.MT5 pro všechny klienty.

Nové instrumenty mají následující výhody:

 1. Expirace: žádná. Ponořte se do dlouhodobých obchodních strategií a držte pozice otevřené, jak dlouho si přejete.
 2. Komise: nulová. Užijte si nižší náklady na obchodování, obchodujete pouze se spready a denními finančními náklady.
 3. Finanční páka: přiměřená. Finanční páka až 1:50 pro klienty využívající službu Admiral Markets Pro na zemědělských komoditách CFD a až 1:100 na mědi CFD. Maloobchodní klienti mohou obchodovat tyto instrumenty s fixní pákou 1:10.
 4. Minimální velikost kontraktu: mini loty. Obchodujte zlomky standardního kontraktu a spravujte tak Vaše riziko a strategie s maximální precizností.
 5. Volatilita: extrémní. Tyto instrumenty mohou být velmi vzrušující, nicméně prosím zvažte naše funkce ochrany před volatilitou, pokud je budete obchodovat.

Podívejte se na další zásadní obchodní podmínky nových instrumentů v sekci Komodity na naší stránce Specifikace kontraktů.

MetaTrader 5

S pozdravem,

Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+420 211 150 200Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.