U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Nový věrnostní program pro profesionální klienty a zrušení Admiral Clubu

Červenec 17, 2018 11:18

Vážení obchodníci,

s potěšením informujeme, že počínaje 1. srpnem 2018 aktivujeme nový věrnostní program — Pro.Cashback — pro naše klienty, kteří obchodují za Admiral Markets Pro podmínek.

Podmínky nového programu jsou podrobně vysvětleny níže:

  • Odměnu dostanete za obchodování na reálných účtech typu Trade.MT4, Trade.MT5 a Zero.MT4.
  • Odměnu vypočítáme dle Vašeho měsíčního objemu obchodů na základě uzavřených pozic.
  • O odměnu nebudete muset žádat nebo činit jakékoliv jiné kroky - odměna bude připsána na Vaše účty automaticky první kalendářní den každého měsíce.
  • Do výpočtu nebudou zahrnuty pozice držené méně než 15 minut nebo obchody se ziskem/ztrátou menší než dvakrát typický spread obchodovaného instrumentu. Dále nebudou započítány pozice na kusových akciích CFD a ETF CFD.
  • Limity jako minimální výplata odměny za minimální měsíční objem nebudou stanoveny.
  • Protože budou obchodní pobídky pro maloobchodní klienty zakázány, budeme moci nabízet tento program pouze pro profesionální klienty.

Získejte odměny za Vaše obchody, měsíc po měsíci

Náš nový věrnostní program Pro.Cashback je jednoduchý, spravedlivý a bude fungovat automaticky s minimálními předpoklady. Doufáme, že naši Admiral Markets Pro klienti ocení pohodlí nového benefitu, protože jsme si vědomi, že s obchodováním se musíte starat o mnoho komplexních věcí, pokud obchodujete na finančních trzích profesionálně.

Zrušení Admiral Clubu pro všechny klienty

V souladu s rozhodnutím Evropského orgánu pro cenné papíry a trhy (ESMA) dne 27. března 2018 již nebudeme moci nabízet obchodní pobídky maloobchodním klientům. S lítostí tedy oznamujeme, že věrnostní program Admiral Club bude zrušen pro všechny klienty. Naši profesionální klienti budou moci využívat našeho nového věrnostního programu.

Počínaje 1. srpnem 2018 již nebude možné sbírat Admiral Club body za Vaše obchodování. Vaše nasbírané body si budete moci přeměnit na finance ve Vašem Kabinetu Tradera do 1. září 2018, poté budou všechny zbývající body vynulovány.

Informace týkající se Admiral Clubu se Vás týkají, ať už jste maloobchodní nebo profesionální klient. Nezapomeňte si tedy proměnit Vaše body!

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat tým naší místní zákaznické podpory.

S pozdravem,

Admiral Markets UK Ltd