Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Nominace na nejlepšího CFO – Sergei Bogatenkov z Admiral Markets

Únor 05, 2018 15:23

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že Sergei Bogatenkov - CEO a CFO společnosti Admiral Markets byl zařazen na seznam nominovaných o výhru Nejlepší CFO, pozornost od auditových úřadů Äripäev a BIG4.

Foto od Urmas Kamdron

Foto od Urmas Kamdron

Sergei Bogatenkov byl v první řadě nominován proto, že pod jeho vedením rozšířila Admiral Markets svou působnost po celém světě a stala se tak skutečně globální společností. Jedna konkrétní událost, kterou stojí za to zmínit, bylo zavedení a zveřejnění vydání dluhopisů Admiral Markets AS a uvedení na seznam akciové burzy Nasdaq v Tallinnu. Tato veřejná nabídka je považována za velmi odvážný a hrdinský krok.

"Je mi velkou ctí, že jsem byl nominován na Nejlepšího CFO od auditorských úřadů Äripäev a BIG4. Admiral Markets se v několika uplynulých letech nesmírně rozrostla a bude se rozvíjet i nadále, zvláště díky úsilí našeho talentovaného a oddaného týmu. Po uveřejnění na seznamu burzy Nasdaq se naše společnost stala ještě transparentnější a atraktivnější pro potenciální investory." řekl Sergei Bogatenkov, CEO a CFO společnosti Admiral Markets.

Sergei Bogatenkov

CEO a CFO Admiral Markets

Dle Toomas Truuverk, CFO Äripäev, který byl členem rozhodčího panelu mnoho let, je nominace 6 osob důkazem jejich skvělých výsledků ve výjimečných organizací a dále důkazem skvělého řízení za nepříznivých situací – jako je internacionalizace nebo rychlý rozvoj technologie.

Zástupci auditorských úřadů Äripäev a BIG4 původně do nominace vybrali 15 CFO. 6 finalistů se zúčastní finanční konference Pärnu, která se bude konat 12. dubna a zde bude také oznámen vítěz.

Pro více informací o nominacích a konferenci si prosím přečtěte oficiální vyjádření.

S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.