U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Nominace na nejlepšího CFO – Sergei Bogatenkov z Admiral Markets

Únor 05, 2018 15:23

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že Sergei Bogatenkov - CEO a CFO společnosti Admiral Markets byl zařazen na seznam nominovaných o výhru Nejlepší CFO, pozornost od auditových úřadů Äripäev a BIG4.

Foto od Urmas Kamdron

Foto od Urmas Kamdron

Sergei Bogatenkov byl v první řadě nominován proto, že pod jeho vedením rozšířila Admiral Markets svou působnost po celém světě a stala se tak skutečně globální společností. Jedna konkrétní událost, kterou stojí za to zmínit, bylo zavedení a zveřejnění vydání dluhopisů Admiral Markets AS a uvedení na seznam akciové burzy Nasdaq v Tallinnu. Tato veřejná nabídka je považována za velmi odvážný a hrdinský krok.

"Je mi velkou ctí, že jsem byl nominován na Nejlepšího CFO od auditorských úřadů Äripäev a BIG4. Admiral Markets se v několika uplynulých letech nesmírně rozrostla a bude se rozvíjet i nadále, zvláště díky úsilí našeho talentovaného a oddaného týmu. Po uveřejnění na seznamu burzy Nasdaq se naše společnost stala ještě transparentnější a atraktivnější pro potenciální investory." řekl Sergei Bogatenkov, CEO a CFO společnosti Admiral Markets.

Sergei Bogatenkov

CEO a CFO Admiral Markets

Dle Toomas Truuverk, CFO Äripäev, který byl členem rozhodčího panelu mnoho let, je nominace 6 osob důkazem jejich skvělých výsledků ve výjimečných organizací a dále důkazem skvělého řízení za nepříznivých situací – jako je internacionalizace nebo rychlý rozvoj technologie.

Zástupci auditorských úřadů Äripäev a BIG4 původně do nominace vybrali 15 CFO. 6 finalistů se zúčastní finanční konference Pärnu, která se bude konat 12. dubna a zde bude také oznámen vítěz.

Pro více informací o nominacích a konferenci si prosím přečtěte oficiální vyjádření.

S pozdravem,

Admiral Markets