Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets - Nejlepší CFD Broker 2019 v Německu

Únor 07, 2019 17:00

nejlepší CFD broker 2019

S potěšením oznamujeme, že Admiral Markets UK Ltd. byla oceněna jako Nejlepší CFD Broker 2019 v Německu německým institutem Deutsches Kundeninstitut (DKI)! ANO, znovu jsme získali toto ocenění - toto je náš v pořadí čtvrtý rok, kdy byla společnost Admiral Markets uznána jako přední CFD broker v Německu.

nejlepší cfd broker 2019

Německá pobočka Admiral Markets získala pět z pěti hvězd v průzkum institutu DKI CFD Broker 2019, přičemž nasbírali celkem 1015 názorů aktivních obchodníků. Průzkum, který byl otevřen od října 2018 do ledna 2019, se obchodníků CFD dotazoval na jejich preferovaného CFD brokera - jeho zákaznický servis, obchodní platformu, poměr výkon/cena, celkovou spokojenost a mobilní obchodování.

Nejlepší CFD Broker 2019 - Německo

"Jsme velmi potěšeni, že jsme byli znovu oceněni jako Nejlepší CFD broker v Německu," komentoval Jens Chrzanowski, člen správní rady Admiral Markets Group AS. "Pro Admiral Markets hlasovalo více než 1000 aktivních obchodníků napříč všemi kategoriemi, takže můžeme říci, že se snahy poskytovat nejlepší obchodní podmínky, nejlepší uživatelskou zkušenost a nejlepší zákaznický servis vyplácí."

Kromě ocenění Nejlepší CFD broker Admiral Markets také vyhrála první místo v kategorii obchodování, spokojenosti klientů a poměru výkon/cena. Na druhém místě se Admiral Markets umístila v kategoriích obchodní platforma, možnosti pokynů a příležitosti.

"Rádi bychom poděkovali všem obchodníkům, kteří pro Admiral Markets hlasovali - motivuje nás to pokračovat v naší práci a poskytovat ještě lepší obchodní zkušenost," řekl Jens Chrzanowski.

Obchodujte s oceňovanou společností - Forex a CFD broker

Jste připraveni na obchodování s oceňovaným brokerem? Založte si obchodní účet a řekněte ANO naší zatím nejlepší nabídce:

  • Naše nejlepší spready: typické spready od 0.6 pipu na EUR/USD a pouze 0.8 pipu na indexu DAX30.
  • Naše nejlepší obchodní podmínky: No dealing desk, žádné minimální odstupy, nízké minimální vklady a bleskově rychlá exekuce.
  • Světově nejlepší obchodní platforma: Obchodujte se světově nejoblíbenějším obchodním nástrojem MetaTrader. Vyberte si mezi MT4 a MT5 a podpořte obě platformy exkluzivním pluginem Admiral Markets Supreme Edition.

založení obchodního účtu

S pozdravem,

Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+420 211 150 200Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 77% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.