Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets získala ocenění Nejférovější CFD Broker 2019

Květen 06, 2019 20:35

Nejférovější CFD Broker 2019

ANO, máme to zase v kapse! Německý časopis Focus Money zvolil společnost Admiral Markets UK Ltd Nejférovějším CFD Brokerem 2019!

Admiral Markets se také umístila na top místech v podkategorii poměr cena výkon a podkategorii bezpečnost, služby a podpora, nabídka produktů a technologie.

Nejférovější CFD Broker 2019

Nejférovější CFD Broker 2019 - O ocenění

Anketou se jménem Focus Money zabývala analytická firma ServiceValue, která určila top německé CFD brokery na základě průzkumu zhruba 1100 zákazníků 20 bank a brokerů, přičemž se dotazovala na bezpečnost, poměr cena výkon, služby, produkty a technologii.

Průzkum byl zaměřen na 20 kritérií služeb a výkonu, včetně poplatků, bezpečnosti financí klienta, interaktivních příležitostí pro trénink, stability obchodní platformy, inovativních obchodních příležitostí a podpory. Tato skóre poté byla rozdělena do podkategorií produkty a služby, poměr cena výkon, bezpečnost, služby a pomoc, technologie.

Celkové hodnocení poté vzniklo z výsledků v těchto pěti kategoriích a byl určen Nejférovější CFD Broker.

Celkově výsledky ukázaly, že jsou CFD obchodníci se svými brokery spokojeni, přičemž 38% respondentů souhlasilo s tím, že jsou v dobrých rukou a 48% respondentů s tímto tvrzením více než souhlasilo.

Obchodujte s Nejférovějším CFD Brokerem 2019

Jste připraveni obchodovat s nejférovějším CFD brokerem roku 2019? Potom řekněte ANO našim zatím nejlepším podmínkám, které jsme kdy nabízeli:

  • Obchodujte EUR/USD s typickým spreadem 0.6 pipu a DAX30 CFD s typickým spreadem 0.8 pipu
  • Vyberte si z více než 8000 instrumentů dostupných ve světově známých obchodních platformách MetaTrader 4 a MetaTrader 5
  • Získejte finanční páku až 1:500, která je dostupná pro způsobilé profesionální klienty nebo obchodujte s pákou 1:30 pro maloobchodní klienty

Založení Obchodního účtu

S pozdravem,

Admiral Markets
+420 211 150 200
info@admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.