U 79% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 79% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Nasdaq vítá společnost Admiral Markets AS v seznamu dluhopisů Nasdaq baltických zemí

Leden 12, 2018 13:31

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že Nasdaq (NDAQ) oznámil vydání dluhopisů společností Admiral Markets od 11. ledna 2018, dluhopisy vydané Admiral Markets AS jsou uvedeny na seznamu Nasdaq Baltic Bond od Nasdaqu Tallinn.

“Admiral Markets AS se rozrostla z estonské společnosti na světovou online obchodní společnost a jsem rád, že podporují svůj budoucí růst skrze akciovou burzu,“ řekl Kaarel Ots, CEO Nasdaqu Tallinn. “Také je dobré vidět, že společnosti, které se stávají veřejnými, míří se svou nabídkou převážně na maloobchodní investory. Admiral Markets AS je skvělým příkladem, protože vydává dluhopisy s nominální hodnotou ve výši 100 EUR.“

Výčet sleduje veřejnou nabídku dluhopisů společnosti Admiral Markets AS v Pobaltí. 306 investorů se přihlásilo k dluhopisům v celkové výši €1,826,800. Nominální cena dluhopisu je €100, úroková sazba je 8% ročně a výplaty jsou prováděny dvakrát ročně. Datum expirace dluhopisů je 28. prosince 2027, k tomuto datu vydataval vyplatí všechny dluhopisy.

“Společnost operující ve finančním sektoru musí mít několik zdrojů pro růst kapitálu. To, že jsme nyní uvedeni na akciové burze, dělá naši společnost transparentní a pozvedá náš profil mezi potenciálními investory,“ řekl Sergei Bogatenkov, člen správní rady Admiral Markets AS. “Trh nám aktuálně nabízí přitažlivou úrokovou sazbu společně s likviditou a my této příležitosti rozhodně chceme využít. Peníze využijeme k posílení naší pozice na trzích, kde již operujeme, k posílení naší databáze klientů, k růstu aktiv našich klientů a nakonec k tomu, abychom byli mezi top 10 společnostmi pracujícími v tomto sektoru.“

Pro více informací o vydání dluhopisů prosím navštivte tuto stránku: admiralmarketsgroup.com/bonds/.

Upozornění: Tato novinka má pouze informační účely a nepředstavuje investiční radu.