U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Problém v kompatibilitě MetaTraderu a aktualizaci MacOS Catalina

Říjen 13, 2019 22:26

Problém v kompatibilitě MetaTraderu a operačního systému MacOS Catalina

Vážení obchodníci,

Tato zpráva se týká pouze těch, kteří používají MetaTrader pro Mac.

Nejnovější aktualizace pro MacOS, Catalina, bohužel přinesla problém s kompatibilitou, který neumožňuje programům jako je platforma MetaTrader správně fungovat. Uživatelům MacOS, kteří chtějí pokračovat v obchodování na platformě pro Mac, doporučujeme odložit aktualizaci, dokud nebude tato chyba odstraněna.

Mezitím mohou zmínění uživatelé pokračovat v obchodování prostřednictvím WebTraderu nebo si nainstalovat Windows do svých systémů Mac jako druhý operační systém, či používat virtualizační software, jako je Parallels.

Všichni obchodníci, kteří využívají platformu na operačním systému Windows, nejsou ovlivněni a mohou pokračovat v obchodování bez obav.

Pokud máte další dotazy týkající se tohoto problému, obraťte se na naši zákaznickou podporu.

Mnoho obchodních úspěchů Vám přeje,

Admiral Markets

Obchodujte na svém webovém prohlížeči prostřednictvím WebTraderu

Admiral Markets nabízí možnost obchodovat prostřednictvím MetaTraderu 5 ve Vašem webovém prohlížeči a nebo si můžete platformu stáhnout ZDARMA! Získejte přístup k tržním datům v reálném čase, technické analýze, přehledu trhů od profesionálních obchodních expertů a tisícům obchodních instrumentů, které můžete obchodovat. Vydejte se na svou obchodní cestu správným krokem. Začněte kliknutím na banner níže!

MT5