U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Italské parlamentní volby: změna obchodních podmínek

Březen 02, 2018 11:55

Vážení obchodníci,

tržní nejistota se okolo parlamentních voleb v Itálii, které se uskuteční v neděli 4. března 2018, zvyšuje. Abychom na tuto situaci zareagovali, zavedeme změny, které ovlivní Vaše obchodování.

Změny budou následující:

  1. Snížení maximální finanční páky na měnových párech na 1:200.
  2. Snížení maximální finanční páky na cash indexech CFD na 1:100.

Změny budou aplikovány 3 hodiny před uzavřením trhu daného instrumentu v pátek 2. března 2018 a potrvají do 12:00 EET (11:00 českého času) v pondělí 5. března 2018.

Vezměte prosím na vědomí, že tyto změny budou aplikovány na otevřené pozice, což může mít za následek zvýšení maržových požadavků na Vašem obchodním účtu.

Mějte prosím na paměti, že jsou na trhu zvýšená rizika před, během a po italských volbách, mezi která patří:

a. velké pohyby na trhu, zvláště na eurových CFD a měnových párech s EUR;
b. značné cenové mezery - zvláště mezi zavřením trhu v pátek 2. března a otevírací seancí v pondělí 5. března - na instrumentech uvedených výše;
c. omezená likvidita, což může vést ke zvýšenému počtu zamítnutých pokynů a ke skluzům.

Admiral Markets si vyhrazuje právo učinit dodatečné změny ke změnách uvedeným výše v závislosti na aktuální tržní situaci okolo italských parlamentních voleb.

V takovém případě budete upozorněni buď prostřednictvím naší webové stránky, emailem nebo prostřednictvím poštovní schránky v MetaTraderu. Mezi tyto dodatečné změny může patřit:

a. zvýšení maržových požadavků na dalších instrumentech nebo další zvýšení maržových požadavků na výše uvedených instrumentech
b. další omezení obchodování nebo rozšíření omezení podmínek uvedených výše nebo prodloužení doby trvání změn uvedených výše.

S pozdravem,

Admiral Markets